Skaudi tragedija sukrėtė šeimą: vienu metu mirė 3 šeimos vyrai

Johnboy Cash, šešių savaičių kūdikio tėtis, tragiškai prarado gyvybę per automobilio avariją pakeliui į bokso rungtynes tarp Tyson Fury ir Deontay Wilder.

Per siaubingą avariją žuvo keli tos pačios šeimos vyrai ‒ vienas neseniai tapo tėčiu, o kitas buvo būsimasis tėtis. 19-metis Johnboy Cash, šešių savaičių kūdikio tėtis, ankstų sekmadienio rytą prarado gyvybę atokioje gatvėje Headcorn mieste, Kente.

Tarp aukų buvo ir jo tėvas, 44 metų John Cash, ​​taip pat 25 metų brolis Smiler Cash. Ketvirtasis miręs vyras buvo 18‑metis Jacko Cosgrove, kurio žmona laukėsi kūdikio. Kartu važiavęs 15-metis keleivis buvo nugabentas į Londono ligoninę dėl gyvybei pavojingų sužalojimų.

Šeimos nariai ir draugai padėjo gėlių įvykio vietoje ir atidavė pagarbą keturiems vyrams, kurie, kaip manoma, yra netoliese esančios keliautojų bendruomenės dalis, rašo dailystar.co.uk.

Giminaičiai sukrėsti

Giminaitis sakė: „Mes sukrėsti, negalime patikėti, jog jų nebėra. Jie buvo labai mieli vyrai ir mes jų kasdien ilgėsimės“. Johnboy Cash ir Jacko Cosgrove, kai buvo jaunesni, boksavosi vietiniame mėgėjų bokso klube.

Šeimos draugas laikraščiui „Sun“ sakė: „Tai tragiška. Jie buvo mieli vaikinai. Gyvybingi. Tiesiog berniukai nori būti berniukais. Jie buvo garbingi vaikinai“.

Kitas apibūdino John Cash kaip „darbštų vyrą, neturėjusį nei vieno blogo būdo bruožo“. Jis sakė: „Tai buvo didelis sukrėtimas mums visiems. Johnboy prieš šešias savaites tapo tėčiu.  Jacko taip pat neseniai sužinojo, kad žmona laukiasi“.

Nenugalimasis britų boksininkas Dennis McCann pasinaudojo „Instagram“, kad asmeniškai pagerbtų Johnboy. Jis rašė: „Vienas geriausių mano draugų, mano broli @johnboyxgracexcash, myliu tave“. Kento policijos sunkių avarijų tyrimo skyrius tiria įvykio aplinkybes, o pareigūnai prašo, kad  liudininkai atsilieptų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų