Skaudi tragedija sukrėtė bendruomenę: vyras ir nėščia jo žmona mirė vienas po kito

21 metų Dale Hannon mirė Tenerifėje, Ispanijoje, rugsėjo 9 dieną, o jo nėščia partnerė Chloe Higgins (26) mirė namuose Limerike, Airijoje, praėjus aštuonioms dienoms po mylimojo mirties praėjusį penktadienį.

Užuojautos pasipylė po to, kai jauna pora, kuri laukėsi kūdikio, staiga mirė vos per kelias dienas. Dale Hannon mirė Tenerifėje, Ispanijoje, rugsėjo 9, o jo partnerė Chloe Higgins mirė namuose Airijoje, po aštuonių dienų.

Mirties metu buvo nėščia

26-erių ponia Higgins savo mirties metu buvo šeštą mėnesį nėščia, praneša dienraštis „Irish Mirror“. Aplinkybės, susijusios su poros mirtimis, nepatvirtintos. Tačiau žinoma, kad Chloe gyveno Sarsfieldo kareivinėse, Airijos gynybos pajėgų 12-ame pėstininkų batalione, rašo mirror.co.uk.

Socialiniuose tinkluose gausiai reiškiamos užuojautos mirusiųjų šeimoms. „Ilsėkis ramybėje, Chloe ir Dale su savo dukrele. Plyšta širdis“, ‒ skelbė vienas įrašas.

Ir dar vienas pridūrė: „Tiesiog jaunas vyras išėjo per anksti. Koks nesąžiningas gali būti šis pasaulis. Kartais skaitydamas tokius dalykus patiriu neviltį. Tegul skrenda su angelais grįždamas namo“.

Trečias rašė: „Tokia graži mergina. Nežinome, ką išgyvena kiti, tad paprasčiausiai būkime vieni kitiems malonūs“. Šią savaitę bus rengiamos atskiros Hannon ir Higgins laidotuvės. Liko dvi Chloe dukros, Tia ir Charley. Šeštadienį prie Higgins namų kareivinėse bus pakabinti balionai.

Mary Crawford atidarė sąskaitą „GoFundMe“ puslapyje kad padėtų Hannon šeimai padengti dalį laidojimo išlaidų.


Rašyti komentarą...
T
Tv3 redakcijai
2021-09-25 19:23:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks tikslas tv3 rašyti tokio pobūdžio straipsnius,kurie net ne Lietuvoje vyksta?!Ar nebesugebate ką nors gero ir gražaus parašyti,nes esate supuvę iš vidaus?
Atsakyti
-1

S
Smalsus
2021-09-25 11:05:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal ir Gvatemaloje taip buvo? Nepamirškit parašyt.
Atsakyti
0

k
kas
2021-09-25 22:06:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
pamenat nors viena pozityvia rasliava shudasklaidoj? Nu kad vat ima ir pusdieni bent jau raso geras naujienas, ne apie vakcinas, ne apie ligas, o geras naujienas????? nera geru naujienu matyt per visa pasauli. PZDC.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų