Šiurpią žinią pakeitė stebuklas: mirusios moters įsčiose – dvynukai

Tiesiog protu nesuvokiama istorija nutiko vienai šeimai, kuri labai norėjo susilaukti vaikų. Brazilijoje gyvenanti Silva Zampoli Padilha (21) ruošėsi antrą kartą tapti mama, tačiau net negalėjo įsivaizduoti, kad viskas nutiks būtent taip. Šią istoriją galima pavadinti ne tik tragiška, bet tuo pačiu ir stebuklinga, nes po šiurpą keliančios diagnozės medikams pavyko sukurti tikrą stebuklą, rašoma hefty.co.

17

Viskas prasidėjo dar tuomet, kai jauna moteris buvo devintą savaitę nėščia.Vieną dieną moteris pajuto baisų skausmą galvoje ir skubiai paskambino vyrui. Murielis skubėjo pas žmoną, nes iškart suprato, kad pagalba jai yra būtina.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šiurpią žinią pakeitė stebuklas: mirusios moters įsčiose – dvynukai

“Ji sakė, kad skausmas tiesiog žudo ją. Pasakiau, kad išgertų vaistų, kol aš atvažiuosiu ir galėsiu jai padėti. Bet ji sakė, kad jai skauda ne tik galvą, o ir nugarą, ji net negalėjo pajudėti”, - sake Silvos vyras.

Grįžęs Murielis rado žmoną tiesiog baisioje padėtyje – ji kratėsi, rėkė, kentė nepakeliamą skausmą.

“Nedelsiant vykome į ligoninę”, - sakė vyras.

Po kelias dienas trukusių tyrimų, paaiškėjo tragiška tiesa – moteriai diagnozuota baisi mirtina liga. Moteriai buvo nustatyta smegenų mirtis, tačiau jos kūdikis vis dar buvo gyvas ir sveikas. Deja, daktarai įspėjo – vargu, ar vaikelis išgyvens.

Jauna pora jau augina dviejų metų dukrą.

“Daktarai įspėjo, kad po trijų dienų vaikutis mirs”, - skausimingą laikotarpį prisimena vyras.

Tačiau įvyko tikras stebuklas ir mažylis išgyveno. Jo organai, kaip tuomet pasakojo medikai, vis dar buvo pilnai funkcionuojantys. Vėliau paaiškėjo, kad moteris laukiasi dvynukų. Taigi dar 123 dienas dvynukai augo mirusios motinos gimdoje.

Tai, kad kūdikis išgyveno, buvo tikra šventė ne tik tėvui, bet ir visiems gydytojams, kurie rūpinosi mažyliais. Kai atėjo laikas gimdyti, pasaulį išvydo du sveikutėliai mažyliai, kuriems dar tris mėnesius teko gyventi inkubatoriuje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų