Saugumo instrukcija lėktuve prajuokino iki ašarų: išgirsti to nesitikėjo

Lėktuvo stiuardo neįtikėtinas saugos įspėjimas apie su netikromis „Gucci“ rankinėmis į lėktuvą lipančius žmones prajuokino iki ašarų ir surinko daugiau nei milijoną patiktukų „TikTok“.

Visai suprantama, kad kai prieš skrydį lėktuvo įgula primena saugumo taisykles, daugelis žmonių galvoja skraidantys taip dažnai, kad dar kartą jų klausytis tikrai nereikia, rašoma mirror.co.uk.

Bet vienas stiuardas žaibiškai išpopuliarėjo, iki ašarų prajuokinęs savo keleivius nuotaikinga saugumo instrukcijų versija, kuria „TikTok“ pasidalino „Sunyallflats_“. Lėktuvo įgulos narys keliautojams nurodo savo bagažą pasidėti po sėdyne priešais save, kad jis nekeltų pavojaus.

Saugumo instrukcija lėktuve prajuokino iki ašarų

Tuomet jis sako: „Ponios, tai galioja ir jūsų rankinukams, ridikiuliams, tašytėms, t.t. Viskas keliauja po sėdyne. Taip pat ir „Gucci“ rankinės. Mums neįdomu, kad tai „Gucci“ rankinė – jos vieta vis tiek po sėdyne. Ypač tuo atveju, jei tai – netikra „Gucci“ rankinė. Gali nutikti taip, kad kai pakilsime labai aukštai, rankinė nukris, kažkas nulūš, o savo tikslą pasieksite jau tik su „Ucci“ rankine. Iš anksto įspėju. Bet kuriuo atveju, labas rytas ir gero skrydžio.“

Šis vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 920 000 kartų ir surinko daugiau nei 3 500 komentarų – žmonės šį stiuardą vadino „geriausiu kada nors matytu įgulos nariu“ bei spėliojo, kad sprendžiant iš lėktuvo sėdynių jis dirba JAV oro linijose „Spirit Airlines“.

Vienas žmogus rašė: „Tokie įgulos nariai kažkaip man nuima skrydžio baimę, jaučiuosi daug ramiau.“

Buvo ir daugiau pritariančių: „Esu su juo skridusi, jis tikrai labai juokingas.“

 


Rašyti komentarą...
t
tikrai
2021-04-24 12:40:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuolis gera nuotaika garantuota
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų