Rašyti komentarą...
Jau dabar šeimos gydytojai išrašo dirba vadibininkais.Išrašo siuntimus kt.specialistams.Dabar gražiausia slaugytojos išrašys siuntimus,receptus.Tai mokėkim slaugytojoms gytojo algą.O šeimos gydytojo pareigybę išvis naikinkim.Leiskit paklaust ką jis veiks,jei nerašys siuntimų,receptų?Jau dabar atėjus pas gyd.šeimos nei kraujo spaudimo nepamatuoja nei slaugytoja,nei gydytoja.
Dar kartą BRAVO sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui ! Jūsų idėjos visada "nepakartojamos" ... Kiek dar laiko ruošiatės "gerinti" situaciją medicinos srityje? Manau, kad ji jau "tobula"....
Nežinau,specialybė-slaugytoja,kažkoks prakeiksmas.Joms reikia sukrauti begalę darbų,tik už tą patį atlyginimą.Ligoninių administracija nelaiko jų nei žmonėmis,nei specialistais,kuriems priklausytų adekvatus atlyginimas.Daugelis gydytojų nesupranta ką jos ir kaip sunkiai dirba.
Šiandien buvau pas reabilitologa,laukiau daugiau kaip du mėnesius,pirmiausia paklausė kiek metų ir ko atėjau,paskui pasakė naujo stuburo jums neidesiu ir viskas,bet aš žinau kad neides,bet aš atėjau pagalbos ,va tokia tą specialistų konsultacija,nors esu dar darbinga ačiū dievui,bet jau nurašyta, tokią pagarbą vyresniam žmogui mūsų centro poliklinikoje,gal reikėtų uždrausti gydytojams uždaryneti tokius klausimus,nes išeina pagal amžių tik gydo.
Mūsų super vadybininkas dulkys jau išdulkino visą medicininę sistemą.Slaugos ligonines,slaugos skyrius jau baige sunaikint,dar liko globos namus reformuot.Ir pusė lietuvos slaugys pasiligojusius tėvus.Neis į darbą ir nemokės mokesčių.Anot dulkintojo sienos gydo....Reforma reikalinga ne tam kad galėtu europos pinigus plaut.Dabar reforma tik dėl europos pinigų,bet ne dėl Lietuvos žmonių.
Ministras ir ministerija nežino padėties,kas darosi sveikatos srityje.Dar daugiau darbo duokim slaugytojams ir visi liks be vaistų ir visų kitų paslaugų.SLAUGYTOJU KATASTROFIŠKAI NĖR LIETUVOJE.Ministras kalba,jog po keliuų metų truks 3000 slaugytoju.....
NESAMONĖ jų jau dabar nėra.Kodėl nesako,kad planinių operacijų daro mažiau nes nėr kam instrumentus paduot.
Slaugos lovų skaičiu mažina,kas važiuos pas ligonius į namus.PRABUSKIT
Tai slaugytoja nuspręs ar žmogui tikrai reikia biliotenio,paskirs reikiamą gydymą ir už visa tai bus atsakinga? Absurdas.Nuolat vartojamų vaistų pratęsimas,siuntimas prevencinės programoms,su tuo viskas gerai,bet dėl nedarbingumo tikrai ne.Kiekvienas turime dirbti savo darbą.
Kol nepanaikins, privaciu kliniku, o taip pat, konsultaciniu kliniku, niekas nepasikeis. Mokekite daktarams normalius atlyginimus, kad nereiketu, jiems begiot, per kelias darbo vietas ir problemos nera.
Per du metus tavo valdymo ,neturint supratimo,
Kaip tamstai atrodo,ar gali slaugytoja tęsti vaistus ,jeigu ligonis nori pasikonsultuoti su gydytoju.Arba pakeisti vaistą ,juk slaugytojų programos orentuotos tik į slaugą ,o ne į gydymą. AR GALI 3 METUS STUDIJAVUSI SKIRTI GYDYMA?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų