• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Galbūt manote, kad spręsti sudėtingus galvosūkius yra smagi pramoga, bet ar žinote, kad tai iš tikrųjų yra naudinga?

Galbūt manote, kad spręsti sudėtingus galvosūkius yra smagi pramoga, bet ar žinote, kad tai iš tikrųjų yra naudinga?

REKLAMA

Sprendžiant galvosūkius galima sustiprinti smegenų ląstelių jungtis, o tai pagreitina proto veiklą ir pagerina trumpalaikę atmintį. Jau nekalbant apie tai, kad sprendžiant galvosūkį išsiskiria dopaminas, kuris vadinamas geros savijautos hormonu.

Taigi, turėdami visa tai omenyje, kodėl gi neišbandžius savo smegenų galių ir neišsprendus šio protu nesuvokiamo galvosūkio?

Užduotis paprasta – tereikia surasti paršelį, pasislėpusį judrioje cirko scenoje. Tačiau perspėjame, kad tai nėra taip paprasta, kaip atrodo, ir tik 2 proc. žmonių sugeba išspręsti šią užduotį, rašo mirror.co.uk.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad paveikslėlyje paršelio nerasite. Yra daug kitų gyvūnų, įskaitant du dramblius, liūtą ir tigrą, bet tikrai nėra nieko, kas bent kiek primintų kiaulę. Pažadame, kad ji kažkur yra, bet norint ją rasti, teks iš tikrųjų išstudijuoti kiekvieną paveikslėlio centimetrą.

REKLAMA
REKLAMA

Pavyks ne visiems

Nagrinėdami paveikslėlį galite pastebėti, kad yra keletas dalykų, kurie tarsi panašūs į paršelio snukį. Ant laiptelių, ant kurių užkėlę koją stovi arklys ir violetinis dramblys, yra rausvi apskritimai su dviem juodais taškais centre, o raudono dramblio kairėje yra rutulys, kuris taip pat turi panašias detales.

REKLAMA

Netgi paveikslėlio viršuje esanti girlianda su vėliavėlėmis turi apskritus rožinius akcentus su juodomis detalėmis. Ar tarp jų gali būti pasislėpęs paršelis?

Kampe, kur tigras ir liūtas žaidžia šachmatais, tikrai nėra nieko panašaus į kiaulę, todėl galite į juos visiškai nekreipti dėmesio – mažojo paršelio ten nerasite. O jei jums reikia dar vienos užuominos, galime pasakyti, kad, deja, visos snukučio formos detalės visame paveikslėlyje yra tik apgaulė, nes nė viena iš jų nenurodo, kaip rasti užsimaskavusį gyvūną.

REKLAMA
REKLAMA

Dar neradote? Netrukus pateiksime jums atsakymą, todėl jei nenorite sužinoti, nežiūrėkite!

Paršelis slepiasi už kamuolio, esančio į dešinę nuo violetinio dramblio. Matosi tik maža jos kūno dalis, suriesta uodega ir dvi virš kamuolio kyšančios ausys, o jei įsižiūrėsite labai įdėmiai, pamatysite ir nedidelę snukučio dalį. Jis tikrai gerai pasislėpė!

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų