Rašyti komentarą...
Nepikstu anei kiek reika tiket mokslu kuo daugiau aviciu tu linksmau moksluj
"Linai ir panšiems" Jūs antivakseriai, kada pasibaigia argumentai, internetinį puslapį savo leksika paverčiat paplavų duobe. Tas nepatinka ne tik man, tik kiti nenori prasidėti su pakvaišusiais.
@Algis o tai kodėl mes turim su tavim prasidėti, nežinai? o aš žinau, nes mums tavęs gaila.
@Algis Tai ko vis lendi, pačio leksika it tonas - tik pagieža ir grasinimai. Kodėl tu skleidi tokią neapykantą? Ką tau blogo padarė neskiepyti? Kodėl nekenti manęs ? Aš skiepyta viena Janssen vaisto doze, galiojimas dar nesibaigė. Tai ko tu puoli visus? Galėtum, tai visus neskiepytus į Sibirą išvežtum - pasiilgai ūsuoto tėvelio?
Kokia nuotrauka po perkunais,tam tyrimui krauja is venos ima,cia matai su skafandrais,bet i pirsta duria.
@Daiva Tikra blondinė esi. Darant greitąjį testą pacientui, kuris gali būt užsikrėtęs virusu, medicinos personalas turi būti su apsaugos drabužiais.
@Bb Pati žinau dėl drabužių,iš piršto tam tyrimui neima,o iš venos
@Bb Pasak Algio, dabar tamstą galima nubausti už lyties ir plaukų spalvos pagrindu skelbiama patyčią. Algis visus IP adresus žino, Algis priduos kam reikia ir kur reikia.
@Bb Prezidentui kraują ims iš benagi piršto, o čia tik turėjo įsitikinti, ar prezidentas bijo skiepu
negalvokit, tiesiog skiepykites
Tai tada sukos kodel nuo zmoniu
tokius mokescius lupat
@Mokesciu .oketojas Sprendžiant iš žargono nesi uždirbęs net savo kojinėm, viskas iš mamos. Tad pirma pabaik savo mokyklą ir įsidarbink kur nors. Tada ir apie mokesčius šnekėsi. Dabar nesikeik, IP adresas yra, nori mamelei baudą įtaisyti?
@Algis Tu ir vėl gąsdini. Algi, nelok po to, kad tave kolioja - pats muši, pats rėki. O žodis " suka " ne keiksmadžodis, tu juk rusas žinai,kad tai reiškia moteriškos giminės šuns patelę. Lietuviškai - kalė.
@Algis Pašol tu asile, atsibodai ruski tu
@Algis Algis mus linksmina, nereikia pykt ant jo, turbūt nei gydytojai nepyksta.
Antiveksoriai tūrejo dvejus metus pasiskiepyti,jie to piktybiškai nepadarė,tai kiek šitų 10-20tukstančiu žmogelių galima kęsti pasityčiojimu?šokdina visą visuomenę ir valstybę,dabar atėjo laikas už viską susimokėti.
@KK. Tikrai taip
@KK. Kas Cezoriaus, atiduosim Cezoriui. O kas Dievo - Dievui.
@KK. Veksoriau, neskiepyti du metus nesiskiepijo ir nesirgo - tai kuo jie kenkia tau asmeniškai. Taupo visų mūsų pinigėlius - juk vakcinos tai kainavo. Dabar pačiam daugiau liks.
Nepykit bet besmegeniai valdo šalį.
@Asta Per gerai pasakėte, čia ne besmegeniai kumelė ir visas paukstynas
Į viršų