Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
''A.Z.-DNR molekulė koduoja viruso baltymą''.O šita mokslininkė negalėtų paaiškinti, kuo gali virsti DNR molekulės, kokį monstrą gali išauginti, ar ne, po kelių metų žmoguje?Šveicarijos mokslininkai dar tik tyrinėja tai, o mūsiškiai gal jau ištyrę ir žino?Mūsų mokslininkai- genetikai labai protingi matosi, kažin kodėl vakcinų nekuria, turėtume savo, tai pigiau būtų, o ir pasigirti tuomet galėtume.
Jei paskiepytas tampu viruso nešiotoju, tai kuo jūs mane paskiepijot? Kažkas kokybiškai naujo pulmonologijos moksle...ar tik į Nobelio premiją nesitaikot? :D
@Mąstantis Sorry, imonologijos moksle...
Jau patys profesoriai pradeda nematyti skirtumo tarp paskiepyto ir neskiepyto.
supratau - vakcinos padeda ne visiems, bet daryti bizniui visada. Garantijų nėra ir nebus
turiu dvi žinias- viena "šiaip sau" , o kita - gera. "Šiaip sau" žinia yra ta kad nei vienas žmogus neišvengs tiek "dabartinio užkrato", tiek "ateities mutacijų" . o GERA žinia yra tame kad žmonės pradėję maitintis ZOE probiotiniu maistu niekada niekuom nesirgs net gavę tų užkratų . (daugiau info fboko grupėje ZOE probiotinis maistas - sveikatos šaltinis)
@Ramunas Taip ir sakyk - čia ZOE reklama
Kaukės saugo tik nuo baudos!!!
Jau paskiepyta nemazai zmoniu, tai pradejo keist gaidele.. tai kam tie skiepai isvis jei visvien turi saugotis,..
@Nesusipratimas Matomai ,skiepai ne nuo to nuo ko skelbiama
kam tie skiepai jei niekas nesikeis,kaip buvo viskas taip ir liks,pasivakcinavęs ir pats kitus užkrėsi ir susirgsi nuo kitų užsikrėtęs,lieka visi ribojimai,karantinai,uždarymai tai kokia prasmė skiepytis nežinia dar kuo,juk vakcinos nepatikrintos koks jų bus poveikis po kiek laiko
vat ko turim Lietuvoje tai turim visokių ekspertų ir profesorių,kurie nieko doro patart negali tik pagasdint,jau man tie ekspertai vadinami ir profesoriai tai kaip keiksmažodžiai,kur mūsų virusologai,imunologai jeigu ir yra bent vienas tai jie niekur neprileidžiami pasisakyt,kodėl niekur neleidžiama pasisakyt Darinskui,Vaitkui ir kt.
Pas mane.krumuose ryte susirenka tiek zvirblieniu ir kitokiu profesoriu.kad nebegali apsiklausyti.Atsils paskeis giesmes?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų