Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Padaryk 2-3 uzejima ir nebebus jokiu isankstiiniu issiliejimu-viskas lb paprasta
Mano Jonis tai padaro 15 kart prieš o dar 15 kart po .
Nera jokiu prieslaikiniu ejakuliaciju, visi gyvunai turi tik keliolikos sekundziu akta. Raskite man toki suni, kuris tenkina kale bent 5 min. Tik zmogus bando priverstinai "tampyti" laika kaiap kas sugeba ir isgauti is to kazka daugiau. Kai kam pasiseka, kai kas is susijaudinimo negali. Yra ir kitas dalykas, kai negali pabaigti net gi per gera valanda, tai ka dabar, tai laikyti uz kazkoki pasididziavima ir sveika dalyka?
@Pilietis Kekviena pora sprendzia kaip geriau ,gali ir daktaras padeti gali jeigu reikia. Pamastykite?
Putinui su Lukashenka reiketu atkreipti i tai demesi
@jooo geriau,kad nebesvaigtum.
@jooo tu manai tiems ubliutkams dar stovi?
Kam tuomet mylėtis, jei negali to. Kaip rašo komentatorius geriau pasimastorbuoki ir nebereikės mylėtis. Tikrai jei viskas yra gerai su moterimi, tai ir priešlaikinių ejekuliacijų tikrai ne dažnai būna. Tačiau tai lemia daugelis dalykų, kurių net medikas neįvardino. Ir nuo mylėjimosi dažnumo, nuo mastymo, nuo nuotaikos ar kitų faktorių ne viskas priklauso. Daugelis vaikinų turi šia priešlaikine ejakuliaciją, nes moterims tikrai reikalinga daug ilgesnių lytinių santykių nei vaikinai yra pajėgūs. Su metais mes matome tendenciją, kad ši problema vis aktualesnė darosi.
@Neverta kankintis Matosi,esi vyresnis ,pats ir spresk.
@Neverta kankintis O nepagalvojai is kur zodis 'uzpisai'? Cia kai baigti negali per ilgai. Jokiu prieslaikiniu nebuna, pavarei ir gerai. Per pora sek vistiek nenuleisi niekaip, arba dar galima ikalt alaus, tada ilgiau :D
Pries eidamas pas savo moteri kur garaze pasimasturbuok, ir nebus prieslaikines.
@Sigis gali nebūt jokios
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų