Rašyti komentarą...
Pati esu patekusi į maniako pinkles būdama 10 metų. Bet įvyko prieš 40 metų. Gerai, kad laiku susivokiau.
Mergaitei 12 metų, gyvena Lietuvoje ir nekalba lietuviškai? Norėjusi padėti moteris, negalėjo su ja susikalbėti lietuviškai. Ar rusakalbių mokyklose nemoko lietuvių kalbos?
@Juk Streso būsenoj net savo vardą gali pamiršt
Iškreiptas demokratijos supratimas pas mus ,nors ko stebėtis kokia valdžia tokia ir tvarka. Iškrypėliai, žudikai, vagys turi daugiau teisių nei nukentėjęs ar paprastas žmogelis .
Visada rasiau ir rasysiu, jeigu gali padek,nepraeik pro salį!!!juk nezinai, kas paciam gali nutikti, po valandos!!!
@Lietuvoj daug abejingų Tai visiems aišku be tavo rašymo ,kuris abejingas tai ir rašymai nepakeis
Kur žali maitvanagiai ,kada jie dirba---kai visi miega....šaunuoliai..
Nesenai panašus debilas/iškrypėlis siautėjo netoli Salomėjos Neries gimnazijos, Vilniaus centre, vidurį baltos dienos. Užsipuolė dvi merginas, bet iš praeivių nieks nereagavo, apart vėliau pribėgusio vyriškio, kuris tą išsigimėlį gerai išgąsdino. Va taip 'saugu' mūsų sostinėje... Kur skvernelio mėntai?
@Aš Gal tas pats siautėjo
Pas mus žmonės labai abejingi,jie kad ir mato kas vyksta negerai, ar žmogui blogai su sveikata jie nekreipia dėmesio.Aš neperseniausiai tai patyriau.
rusakalbiu problemos
@tai va Gal skiepyti siauteja?
@As Labai panašu, kad paveikė smegenis
@As Abejoju. Greičiau neskiepyti.
Komentaruose juokaujama ir kažkam linksma? Tai jūsų artimųjų niekada ir nieks neužpuolė, negasdino? Tai baisu ir mergaitei liks ilgam! O kur gi kameros, apsauga? Juk mes jau šalia (va..va..va jau) prie Singapūro, kur kiekvienas metras yra stebimas ir jei kas iš kart policija prisistato..ten kramtomos gumos nieks neišmeta ant šaligatvių kaip pas mus.
Kazkaip keista,tokiu laiku vaikai, mokytojai.. eina į mokyklą,į darbą, ir nieks nieko nematė, negirdėjo, išskyrus vieną moterį

Skaitomiausios naujienos
Į viršų