Prakalbo Natalijos Bunkės vestuvinę suknelę kūrusi dizainerė: tokio užsakymo dar neturėjo

Raudona – meilės, aistros spalva, kurią šiais laikais plačiai naudoja moterys. Neseniai praūžusios atlikėjos Natalijos Bunkės vestuvės nustebino nuotakos suknelės pasirinkimu – atlikėja žengė apsivilkusi ryškiai raudoną suknelę. Nuotakos apdaro kūrėja sako, kad tai – pirmoji jos kurta raudona vestuvinė suknelė.

Rugsėjo 16-ąją Natalija Bunkė sumainė žiedus su širdies draugu Edgaru Eidėjumi. Svečiai buvo nustebinti pamatę Nataliją – ji iki paskutinės dienos slėpė detales apie suknelę. „InŽi“ mados namai, kuriantys įmantrias progines ir vestuvines sukneles buvo atsakingi už Natalijos įvaizdį.

Moteris pasipuošė trumpa raudona suknele su ilgu elegantišku šleifu. Dizainerė Ingrida Naujokė sako, kad tai – ne pirma jos kurta suknelė atlikėjai.

„Iš tikrųjų tai aš ne tik esu Natalijai kūrusi suknelę, bet ji anksčiau yra buvusi mano modelis. Mes su ja ir į Kanus vykome, Nicą visą kartu apkeliavome, tikrai įspūdingai laiką praleidome fotosesijose. Paskui ir ne vieną renginį esu rengusi su Natalija, tai tikrai ne mano pirmoji suknelė Natalijai“, – sako ji.

Apdarą dizainerė sukūrė per trumpą laiką – vos savaitę. Paklausus, ar nebuvo sunku tilpti į tokius laiko rėmus sužinojome, kad moterys dažnai prašo suknelės per tokį trumpą laiką.

„Nebuvo sunku. Kai tavimi klientas pasitiki šimtu procentų tikrai jautiesi labai gerai. Mes matavimų turėjome tik 2 ir viskas vyko tikrai labai greitai.

Sukneles kuriu jau daugiau nei 10 metų ir dažnai būna, kad klientės gyvena užsienyje, atvyksta į Lietuvą savaitei ir tu per tą laiką turi suspėti sukurti suknelę. Kadangi daug praktikos yra, tai nėra labai sunku per trumpą laiką viską padaryti.“

Pirmoji raudona vestuvinė suknelė

Natalijos Bunkės gerbėjams ne paslaptis, kad pati atlikėja kuria kostiumus ir drabužius. Tiesa, šį kartą drabužį kūrė su dizainere. Ingrida Naujokė prisipažįsta, kad didžiausias iššūkis suknelei buvo gauti gerą audinį.

„Mes kūrėme kartu. Pirmiausia daug diskutavome dėl spalvos, nes ji nenorėjo, kad suknelė būtų balta. Didžiausias iššūkis buvo gauti gerą audinį, nes tiekimas Lietuvoje sustojęs kiek.

Bet pasisekė ir pavyko rasti gerą šilkinę taftą. Sulaukiau skambučių, kur žmonės, pamatę Nataliją, sako: „O, čia tai bomba!“ – juokiasi ji. – Svarstėme apie violetinę spalvą, bet ten būtų kitoks modelis, daug įvairių blizgančių detalių.

Bet kai pavyko rasti raudoną audinį, tai net nesvarstėme ir iškart jį paėmėme, nes žinojome, kad tikrai bus įspūdis. Ir išties pati Natalija iki paskutinės akimirkos slėpė, kokia gi bus toji spalva.

O man pačiai tai buvo pati pirma raudona vestuvinė suknelė, nors ir klientų jau tiek daug esu turėjusi. Man tai labai smagu buvo, o ir Natalija labai džiaugėsi. Aš jai pati vežiau suknelę atiduoti, kad per siuntas nedingtų netyčia. Ji buvo labai laiminga pamačiusi rezultatą ir manau, kad įspūdį, kurį norėjo sukurti, ji išpildė“, – dalinasi drabužių dizainerė.

REKLAMA

Nuotakos renkasi vis drąsesnius žingsnius

„Senovėje balta net ir nebuvo vestuvinės suknelės spalva. Anksčiau ir buvo juodos, raudonos suknelės, o tik paskui kažkaip atsirado ta tradicija baltos spalvos.

Anksčiau balta spalva simbolizuodavo laidotuves. Tikiuosi, kad kuo toliau tuo nuotakos bus drąsesnės ir rinksis įvairesnių spalvų sukneles“, – pasakoja I. Naujokė.

Pasiteiravome, kokių suknelių užsakymus vestuvėms moteris gauna daugiausia. Dizainerė pastebi, kad nuotakos dažniausiai renkasi klasikinį, paprastą stilių arba ekstravagantišką, neįprastą pasirinkimą.

„Iš tikrųjų nuotakos labiau pasiskirsčiusios į dvi puses – vienos renkasi minimalizmą, klasiką, švarias linijas, o kitos kaip tik žengia drąsų žingsnį.

Šią vasarą turėjau nuotaką, kuri norėjo, kad visą suknelę dekoruočiau drugeliais. Nes jos vestuvių tematika buvo drugeliai – bažnyčia buvo jais dekoruota, miške rengė vestuves. Tai man buvo taip žavu matyti, kad nebijo moterys tokių pasirinkimų ir dabar dažnai sulaukiu tokių komentarų iš moterų: „Kada gi jei ne dabar aš galėsiu būti savimi?“

Anksčiau gal žmonės bijodavo, ką pagalvos kiti žmonės, o dabar tos baimės mažiau, nes mato, kad gyvenimas stoja.“

Vestuvių dieną svarbiausia gerai jaustis

Mados namų dizainerė pataria, kad moteris, net ir rinkdamasi savo suknelę savo dienai turi per daug nenutolti nuo savęs. Svarbiausia – jaustis patogiai.

„Reikia labiausiai nenutolti nuo savęs. Jei visą gyvenimą nesidažau, o per vestuves užsidėsiu toną makiažo, tai kaip tai atrodys? Tas pats ir jei mėgstu klasiką, o nemėgstu romantikos, gėlyčių visokiausių, tai reikia ir per vestuves būti klasika, nepamesti savęs.

Reiktų eiti ta linkme, kuria tu geriausiai jausies ir būsi savimi. Jei gerai jautiesi, tai aišku, kad gražiai atrodysi. Nes ta diena prabėga kaip akimirka ir lieka tik nuotraukos“, – sako ilgametė drabužių kūrėja.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2021-09-17 13:32:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia ne suknelė,o raudonas skuduras,kuris mažai dengia jau senstančios "nuotakos" kūną....Save gerbianti ,tikra NUOTAKA,tokio "kūrinio: niekada neapsirengtų.Šis "kūrinys" labiau tiktų raudonųjų žibintų kvartalų plaštakėms.
Atsakyti
-26

O
Onute
2021-09-17 13:46:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas ne tik suknele,bet ir pati nuotaka.Amzius daro savo.Kojoms-taip pat.Nieko pries Bunke neturiu,bet tik pries jos aprangos stiliu.
Atsakyti
-20

x
xxL
2021-09-17 13:10:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai nesigilinant tai pasenusio galiojimo ši moteriškė, jau nekalbant kiek patinų ją makalavo.... Jei ji ištekėjo bet vis bunkė tai ar čia viskas gerai su savigarba tiek jos tiek jos naujo vyro?
Atsakyti
-29

SKAITYTI KOMENTARUS (49)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų