Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šiam žmogui buvo skirta aukštesnių jėgų gyventi arba mirti, jis pasirinko gyventi ir nuo tos sekundės jam po viskas eisis geryn ,po kažkurio laiko kai jau Garielius turės bionine ranka,bus aisku kad kai kurie dalykai ivyksta tam kad kažka suprastum ,tam kad kažka pakeistum ,tam kad kaipmir keistai nuskambėtu ,būtų geriau nei prieš tai.! Tu stiprus žmogus ,nepasidavei. Tavo ateitis šviesi .
Drauskite savo sveikatą ir gyvybę, ypač tiek važinėdami
Viskas čia nuo skiepų!
Skaudi pamoka visam gyvenimui. Bet tai jau pakeisti nieko negalima. Bet kodėl įvyksta tokios nelaimės, ar ne patys kalti.Jaunimas dabar kaip išprotėjęs lekia, skuba, nemiega, dirba naktimis. O tikslas? Pinigai, pinigai, pinigai. Po skrydžio, po bemiegės nakties lėkti į kažkokį renginį į kitą Lietuvos krasta, o paskui gryzti naktį vėl namo,tai kažkokia beprotystė. Juk tam yra viešbučiai,bet ne,miegodamas bet varau į priekį.
@Ona P.Ona, gal atkreipėte sėmesį- Velykų naktį dirbo kažkur klube?..
Šiaip, reikia mėgautis gyvenimu. Mėgautis kiekviena akimirka. O ne lėkt skubėt padaryt šokt prie kito. Bus pamoka kuria tikriausiai išmoks.
Kad nelaimė ivyko tai baisu. Bet tokias pasakas sekt apie pasivaikščiojimus be rankos tai va cia baisu...
Jei tai tiesa tai turbūt neblogai buvov apsinarkošinęs...
Blt Afgane Dimidrolio isišauni 2 ampuoles ir tai vos gali judėt jau nekalbant apie pasibėgiojimus.
Kažkokia pasaka.
O dabar duokit pinigų...
@Mauras Šoko būsenoje nejaučia skausmo. Jis net nesuprato, kad ranka nutraukta.
@Mauras Na tie pasivaikščiojimai su nutraukta ranka tai kažkas makabrisko. Realiai galvojant neįtikėtina.
@Ona Kai ištinka toks šokas,tai ir be galvos dar žmogus kažkiek paeina.
Zmones sumeskit negi gaila tu keliu euru ant visos Lietuvos tai centai padesit zmogui ateiti kurti ,bet mane nervina kodel valdzia niekad nepadeda tokiais atvejais yra ir fondu begales draudimu ir visokiu gelbetoju o kai reikia visi pasislepe arba paskelbkit per televizoriu ten greitai zmones susiuncia sms
durniu ir baznycioj musa.
@Untans Palauk,palauk antoske,,
Norėtų kiekvienas. Tačiau duoti tikrai nesutiks imantysis! Todėl visi davėjai duokite šiam imančiajam tai ko jis prašo.
@Imti viską iš gyvenimo, Ką gali žinoti- gal atsivėrė nukentėjusiajam akys, dėl ko tokia skaudi nelaimė jį aplankė?..
Atejo metas, prisiartino Dievo karalyste, atsiverskite ir tikekite Dievo Evangelija!
Dievas taip pamilo pasaulį,
jog atidavė savo viengimį Sūnų,
kad kiekvienas, kuris jį tiki, nepražūtų,
bet turėtų amžinąjį gyvenimą.
Dievas gi nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį,
kad jis pasaulį pasmerktų,
bet kad pasaulis per jį būtų išgelbėtas.
Kas jį tiki, tas nebus pasmerktas,
o kas netiki, jau yra nuteistas už tai,
kad netiki viengimio Dievo Sūnaus.
Kristus numirė už mūsų nuodėmes, kaip skelbė Raštai;
Jis buvo palaidotas ir buvo prikeltas trečiąją dieną, kaip skelbė Raštai;
Jis pasirodė Kefui, paskui Dvylikai.
Teismo nuosprendis yra toksai:
atėjo šviesa į pasaulį,
bet žmonės labiau mylėjo tamsą nei šviesą,
nes jų darbai buvo pikti.
Kiekvienas nedorėlis
neapkenčia šviesos ir neina į šviesą,
kad jo darbai aikštėn neišeitų.
O kas vykdo tiesą, tas eina į šviesą,
kad išryškėtų, jog jo darbai
atlikti Dieve.
Ieškokite Viešpaties, kol galima Jį rasti, šaukitės Jo, kol Jis arti. Nedorėlis tepalieka savo kelią, o neteisusis – savo mintis; tegrįžta jis pas Viešpatį, mūsų Dievą, ir Jis pasigailės jo, nes yra gailestingas.
Kas turi ausis klausyti-teklauso. Amen.

Ateistam ir piktzodziautojam paliudiju pries Dieva, kad as buvau toks pat, kaip jus ir dar nuodemingesnis, bet Dievas is savo malones, mane isgelbejo. Garbe Dievui. Amen.
@A s is kur cia beprocius paleido eina nx.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų