Rašyti komentarą...
Kur tu eini. Nei narkomanų nemyli, nei vaivorykštinių, anei kitokio pasileidimo ir paleistuvavimo. Tu, Lietuva, baik. Nes visokie diawaros ir raskevičiukai negalės gauti dėmesio.
gali rodytis. Neidomus. Ir svetimi.
Lietuva, kur eini- tiesiu keliu link narkomanijos....
Tol, kol jums abiems išrašys receptus po vieną kilogramą džiovintų žolių. Iš kur ? nesvarbu, tegu morgana pridžiovina.
o kuo ji geresne uz kitus kitiems vaikus atimti galima o jai ne kur logika prisidirbai ir atsakik atsirado mat zvaigzde
Neleidi vartoti narkotiku, neleidi vyrui lipti ant vyro, dviems mergelėms santykiauti, net vairuoti auto prisigėrus kaip tašei negalima. Ka jau kalbėti apie Seimo langu daužyma - negalima net to. Tu, Lietuva, bloga. Labai bloga
Wau,naudoti buvo gerai,o kaip sulaikė jau pasidarė tragedija...bausti kaip ir kitus...suaugusi moteris žino ką daro...
Zose (Sofija),po kam opiumas liaudžiai?
Siaubinga tai kad užuot garbingai atsakius už savo poelgius,pasipylė aiškinimai kad mat įstatymia blogi o ne pažeidusi juos moteriškė?Tai gal šiems pupuliukms sudirbtinėmis šypsenomis ir kelių eismo taisyklės netinka?Be to gynėjai ciniškai ignoruoja vaikų tragedijas dėl narkotikų,kad ir kaip etalonas Matuko tragedija,kai nebuvo nei vieno pareigųno,nei vieno dabartinio kovotojo už narkotikus protesto balso.Aišku pas kui akcija su žvakutėmis ir dirbtinis vienkartinis gailestis,kad kalti kiti..
Diawara, kuo tu čia toks ypatingas? Kad Vokietijoje baigei prestižinę mokyklą? Skaityk Lietuvos įstatymus apie narkotikų laikymą ir platinimą, o tada suok.
Nebūtų tavo ex žmona, būtum tylėjęs kaip iki šiol. Nepatinka Lietuvoje - varyk atgal į Afriką, kas trukdo???
Beje, gal nepadėjai ez žmonai su vaikais, kad ėmėsi taip svaigintis??? O gal čia Lofte taip įprasta, pseudo verslininkei?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų