Pasidėkite šį vaisių prie savo lovos: garantuoja kur kas geresnį miegą

Citrinos tinka ne tik gėrimams gardinti – jos turi dar vieną labai gerą paskirtį! Šį vaisių perpjaukite pusiau ir pasidėkite jį dubenyje su vandeniu – tai gali padėti sveikatai.

Citrinų aromatas pasižymi antiseptinėmis savybėmis, kurios gali net ir pakelti nuotaiką. Šio vaisiaus kvapas apsaugo nuo depresijos ir nerimo priepuolių ir kambaryje sukuria malonią atmosferą.

Viskas, ko reikės šiam metodui – tai pora citrinų. Nupjaukite vienos iš citrinų viršų ir pastatykite ją stačiai, nupjautąja puse į viršų. Tuomet pasiimkite aštrų peilį ir jos viršų perpjaukite kryželiu, tik ne iki galo. Taip perpjautą citriną pasidėkite dubenyje prie lovos ir leiskite jos aromatui dirbti savo darbą. Jei norite, kad šis triukas būtų dar efektyvesnis, galite po tokį dubenį su citrina padėti kiekviename namų kampe.

Koncentracija

Jei daugiau atsipalaidavimo ir mažiau nerimo jums neatrodo pakankamos priežastys išbandyti šį metodą, citrina turi ir dar vieną teigiamą savybę. Kvėpavimas citrinos aromatu stimuliuoja protinę veiklą.  Kasdien jį uosdami būsite labiau susikaupę, o taip pat pagerės ir atmintis. Dar viena gera mintis yra atsinešti keletą citrinų į darbą – ofise tvyrant citrinų kvapui darbuotojai daro mažiau klaidų ir dirba efektyviau, rašoma tips–and–tricks.co.


Rašyti komentarą...
A
Aukse
2021-07-24 08:55:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū už gerus patarimus.
Atsakyti
0

F
Fantomasas
2021-07-24 11:10:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailių patarimai !
Atsakyti
0

P
Patyres
2021-07-24 10:28:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Alus geriau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų