Rašyti komentarą...
Tai kad minėtame tyrime ir nevertinamas skaitymas pagal šeimos pajamas. Uždarbis koreliuoja su išsilavinimu, išsilavinusių žmonių žodynas platesnis, vaikai girdi daugiau skirtingų žodžių.
O įdomias ir vertingas knygeles parinkti - tėvų darbas. Formuokite namų biblioteką ir nereikės skųstis dėl brukamo vaikams niekalo.
Mano dukra neskaito knygu del to, kad jai neidomios jos, o ne del to, kiek as uzdirbu. As pati paskaitau vaikiskas knygutes ir atsakingai galiu pareiksi, kad jose daug niekalo. Ypac naujesnese. O tai labai musa vaiko motyvacija skaityti.... o vaiku sugebejima skaityti grupuot pagal seimos pajamas, sakyciau, yra absurdas ir labai neetiska...
@Nu jo tai, kiek uždirba tėvai, pasidaro labAI svarbu, kai vaikui nustatomas sutrikimas ir reikia mokėti įvairiems specialistams. Brayn gym paslaugos taip pat ne iš pigiųjų. Vaikai gimsta visi lygūs (kaip asmenybės, ne sveikatos ar išsivystymo prasme) ir jų galimybės lavintis turi būti lygios, ypač, jeigu reikia pagalbos įveikiant sunkumus dėl tam tikrų sutrikimų. Deja, gyvenimo startas prasideda nuo tėvų piniginės arba iškritimo iš darbo rinkos, kad galėtų patys ugdyti vaikus, turinčius specialiųjų ugdymosi poreikių.
Į viršų