Rašyti komentarą...
Tai nueik ir prisirink, nors ir 10 litrų, nieko nekainuos, dar ir uždirbsi.
Koks skirtumas uz kiek jas parduoda? Ka, cia pirmojo butinumo preke? Naturali rinka, jeigu parduoda - reiskia kazkas perka, o jei neperka - patys suvalgo. Ne kiekvienas nori uz 10 euru priemiestyje pora valandu sliauziuoti po miska. O ka, busto nuomos kainos adekvacios? Tokia rinka ir tiek.
Visko nori dykai, jos niekas ir nevertė pirkti. kažin kaip galima šeimai už 30 eurų kavinėje pavalgyti ir dar į kiną nueiti, nebent pigiausių ledų ir sulčių iš koncentrato. Moterėlei turbūt perkaito
Indre, tai kavinėje už sasiskas visai šeimai 30eurų negaila, nes normaliam restorane vienam tiek kainuoja, o už "vitaminus tiesiai iš gamtos" jau gaila? Tai eik ir susirink kilogramą tų vitaminų- oras puikus, nelyja, tik 32 laipsniai, mašalai, bimbalai, uogos mažytės, kilogramą net nepajusi, kaip prisirinksi, juolab, kad patirties turi :)))))
Laaabai geros kainos! Kam netinka prisirinkit patys,važiuosiu rinkt
Jus visi gaidziai.
@Skipskys O tu kas tada būsi, vištgaidis?
Kur jūs matėt tokias kainas. Mažeikių rajone litras jau daug metų 12-15-16 eurų. Manau kad ir šiemet bus tapati kaina kam reikia miško žemuogių atvaziuokit į Mažeikius. Pati renku žinau rinkimas sunkus daug darbo ir sveikatos reikia įdėti bet daugiau 16 eurų negauni jei geras pažįstamas dar truputį nuleidi. Nors sezonas uogų Žemaitijoje vėluoja dabar tik baigia žydėti bet derlius bus geras mėlynių irgi turėtų būti nemažai kam reikia uogų atvykit į Žemaitija.
Parukyt uz tiek gali
Turiu žemuogių kultūrinių, renku ir galvoju po
kiek parduoti, gėda prašyti po 20 už litrą.
Taip, sunku rinkti, labai sunkų.
Nes amžiaus ir neįgalumas,bet tikrai ne 30.
Rytoj tikrai rinksiu,gyvenu šalia Vilniaus,turėsiu tikrai kelis litrus.
@Voveraitė Atnešk, nufyrinsiu aš tas tavo uagas
Kam brangu važiuokite į mišką ir rinkite, pajusite koks tai darbas.aš tikrai geriau užmokėsiu 30 eurų
@Birutė Matomai subines jau ne keli nua sofkutes, kad taip sakai, per tokias nupezeles vis kyla kainos
Į viršų