Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O kas jum zmones neleidzia to padaryti. Iseiti I gamta su palapine. Pabuti ne uz 4 sienu ar ofisu. Ar su tuo paciu dviraciu pabandykite pravaziuoti nors koki kita kilometra. Visi kiek pasdebejau rasyti ir kalbeti moka. O kaip padaryti to nesugeba.
rinkt pinigus ir paskui baladotis po pasaulį
Durneli,galva atidauzyta.
Aurimas šaunuolis. Jo dėka kiek daug pamačiau, ko niekada gyvenime nebūčiau mačiusi. Ir kiekvieną rytą vis kažkas naujo. Puikūs reportažai iš labai gražios, labai tvarkingos Naujosios Zelandijos. Laimingos kelionės ir grįžti sveikam.
Kai pamačiau ant Valujavičiaus dviračio užkabintą chocholų šmurlį, supratau, kad ir šitas jaunuolis jau užzombintas ir sudurnintas. Niekad nepagalvojau, kad jo smegenys jau išplautos. Važinėk jaunuoli į sveikatą, bet tavo autoritetas jau žemiau plintuso.
@Realistas O tavo - žemiau žemės.
@Realistas tavo asile tikrai isplautos, jei teroristai ruskiai uzpuola ukraina ,zudo zmones, o tu ruskius palaikai.
Manijos sindromas, manija (aistra, potraukis, beprotybė) – liga, kuri pasireiškia liguistai pakilia, linksma nuotaika, pagreitėjusiu mąstymu ir judesiais. Manijos priepuoliai trunka įvairiai, bet paprastai ilgiau nei savaitę. Periodai tarp priepuolių gali trukti kelerius metus. Paprastai jie prasideda pavasarį, ilgainiui sezoniškumas turi vis mažesnę reikšmę. Jeigu asmeniui jau anksčiau yra buvę afektinių epizodų, pasikartojantys hipomanijos ar manijos epizodai laikomi dvipoliu afektiniu sutrikimu. Liga gali pasireikšti bet kuriame amžiuje, tačiau dažniausiai prasideda apie 15-30 metus. Įtakos turi aplinkos ir genetinių veiksnių visuma. Yra duomenų, kad ligos pradžią gali lemti emociniai stresai, somatinės ligos.
Probleminis debilas, psichinis maniakas.
Varyk Aurimai,o ką čia,daugiau nieko negirdėti,karas karas!Saugok savo gyvenima
Žmogus turi užsidirbti darbu pinigus,ir tik tada keliauti…Palieka artimuosius likimo valai,o pats tik keliauja…Kas būtų,jei dauguma taip gyventų?
@Aš Konkrečiai- ką paliko likimo valiai ?
i darzeli nejo
is mokyklos bego
nuo tarnybos kariuomeneje isukome -gal ?
Anas dagiau nieko nemoka , tik begti nuo zmoniu
duokit anam ramybe !
aciu
@mociute Jis nori būti maistas rykliams
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų