Paaiškėjo konkurso „Kokį miestą nori aplankyti tu?“ laimėtojas!

Norėdami išsiaiškinti, koks miestas, regionas ar vietovė yra labiausiai trokštami aplankyti, Valstybinis turizmo departamentas ir tv3.lt skelbė konkursą. Jame galėjo dalyvauti visi, kurie užpildė anketą ir nurodė savo kontaktinius duomenis.

Konkurso dalyviams tereikėjo parašyti, kokį miestą jie norėtų aplankyti.

Burtų keliu paaiškėjo, kam atiteko knyga „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“. Ja džiaugtis galės Greta, kuri anketoje nurodė norinti aplankyti Kernavę.

SVEIKINAME!

 

Ši knyga – tai kelionių žinynas, kuriame pateikiame įdomiausius kelionių maršrutus po Lietuvą pėsčiomis ir automobiliu, aplankant iki 1100 vertingiausių šalies objektų. Žinynas iliustruotas puikios kokybės nuotraukomis, žemėlapiais ir informacinėmis lentelėmis, kurios pravers kiekvienam keliautojui. Šis leidinys skirtas prisiekusiam keliautojui, kuris trokšta aplankyti ne tik tolimas šalis, bet ir pažinti savo gimtąjį kraštą – Lietuvą.

Lietuvos gamta, kultūra, žmonės, maistas – visi dėmesio verti objektai vienoje vietoje. Spausk ir sek mus facebook .


Rubrika yra inicijuota Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos ir finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų