Rašyti komentarą...
kai net nezinai, ar patenki i kokia profilaktine programa ir kada tiksliai jau laikas tikrintis; tai valdzia vietoj skatinimo vel eiline bausme sugalvos? Bausme/mokestis uz elektros tiekejo nepasirinkima, bausme cia. Gasdinantis busimas mokestis/bauda uz tai, kad turi menkiausia NT objekta ir negyveni po tiltu.
Na dar butu gerai, kad neateitu tokia diena, jei per anksti numirei ir dar sumoketi uz tai bauda.
Lietuva- ašara Dievo akyje...Lietuva- kur tu eini?.....................................
Kol tylėsim ar tik komentarus rašinėsim, tyčiosis ir mulkins mus tie kas sugalvos kaip daugiau pinigų pasidaryti. Prevencinės programos gerai bet nebegaunam net būtinų medicinos paslaugų laiku!klesti privati medicina, bet psd sąžiningai mokam! Gėda klausytis ir skaityti, nors tai akivaizdžiai rodo ko esame verti.
Tai gal pirmiausia reikia aiškiai nurodyti, kokie tyrimai priklauso? Dabar net jei su reikalu nueini pas šeimos gydytoją, tai leidžia aiškiai suprasti, kad be reikalo trukdai. Nuėjau dėl širdies permušimų, padarė kardiogramą ir jokio siuntimo pas specialistą. Kartais daug paprasčiau nueiti į privačią kliniką. Tik liūdna ir graudu, kad tokius didžiulius mokesčius nuo algos neskaičiuoja, o kai reikia pagalbos, jos tiesiog negauni... Jei jau pagalbos nesuteikia, tai gal tegu ir PSD žmogui palieka...
Kodėl medikai meluoja, kad programos nemokamos, juk jos apmokamos iš privalomo sveikatos draudimo, o draudimą moka pats žmogus ar darbdavys. Ar galima sveikata patikėti meluojančiam gydytojuj
@Santa Taip, žmogui turėtų būti nemokamos, bet jei nepriklausai tai amžiaus grupei, turi susimokėti. Ir nesvarbu, kad mokesčius moki.
o šalia straipsnis, kad dėl vieno lūžio reikia 7 siuntimų pas gydytojus!
Žmogus pats atsako už savo sveikatą. Prie ko čia dabar baudas dėti. Be to daug žmonių išvažiuoja ir dirba užsienyje. O jus karantiną pamiršot? Visas gydymas telefonu buvo. Valgyk sveiką maistą ir nebus vėžio.
Nieko nenoriu žinoti apie ligas, užklups ar ne jos mane, noriu gyventi šia diena! Turiu teisę nežinoti! Jokių ligų nebijau! Niekada nėjau savo noru, tik dėl darbo! Nejaugi laisvė kainuos? Vistiek jokių vaistų nevartosiu net jei ir reikės! Tai kam visa tai?
Pasiskiepijau keikiu ta diena kad ,iš viso Ikalbėjo Tas psihiatras savo neišmanymu .tokias nesamones .Dabar turim atvirkšcius rezultatus.Tik va mane 3dienas laikė su paprastu gripu .nors melavo kad kovidas .uždengė lova kaip igraba idėjo .3 dienas palaikė .ir nei gydytoja nei medikė lakstė slaugės,lašalinę vos pastatė ....ir vaistu prirašė už 39 eurus krauja skystinančių.nes turiu kraujagyslių liga .Bet ačiū Dievui jis mane myli.supratau kad bandoma triuši padarė pakišo popieri pasirašyti .kad moksliniams tyrimams kol perskaičiau pašiurpau...
Labai skaudu kada ,žmonės senjorai ne visi turi itin sudėtinga internetini sugebėjima ji valdyti.Ir skirti ivairios kilmės ir kalbų sudėtinguma .turėtų būti laidiniai telefonai .Bet ne kibernetinės atakos už kurias naujoji kartą kas diena keičia sutarties salygas ne kliento naudai bet ju imonei ir reklaminėms ivairių tinklų irašų programoms .žmonių tiesiog išviliojami pinigai ir tampa viruso aukomis ...Šeimos daktarai kurie sužino apie paciento būklę tiesiog ji vedžioja už nosies...Turiu onkologine ligą esu ikalinta savo gyvenimo skausmuose turiu debeta.atsiliepimuose randu tokius ižeidinėjimus kad net atsakyti neverta .Taip mes gyvenome prie sovietų bet tai ne mes okupavome Rusijos teritorijas bet mus okupavo.Šiai dienai mūsų vaikai sveiko proto žino kad skiepai yra nepatikimi.ir nebūtina kažkokiems Algiams ir Juozams kalbėti nesamones kas aš ir ka iš kur perku.Vaistus iš vaistinės .
Į viršų