REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Avinas. Dabar jums bus būdingos dvi savybės. Pirmoji – nepaprastas asmeninis žavesys, jausmingumas, sugebėjimas pasidžiaugti gyvenimo malonumais ir įkvėpimas kurti gražius dalykus. Antroji – nepaprastas pasitikėjimas savimi. Dėl to ir asmeninis gyvenimas klestės, ir piniginiai reikalai atrodys puikiai. 

Jautis. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Žinoma, puikiai seksis asmeniniai darbai ir reikalai. Be to, gali atsirasti ir piniginių reikalų, bet jie gali klostytis sunkokai, ryškės klaidos ir trūkumai. Jas aiškintis laikas labai geras, vėl į ataką galėsite kilti vėliau. 

Dvyniai. Savaitę pradėsite labai energingai – atrodys, kad dabar yra puikus metas tęsti senus darbus arba pradėti naujus. Bus daug bendravimo. Visgi netrukus pasimatys visokie nesklandumai ir reikės pereiti prie jų priežasčių įvertinimo bei šalinimo. Tai seksis kuo puikiausiai. 

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys. Nedidelių, tačiau labai smagių smulkmenų gali būti darbe, profesijos srityje. Labai gerai sektųsi tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Taip pat dabar yra puikus metas nusitaikyti ir į gerokai didesnius, ne iš karto pasiekiamus tikslus. 

REKLAMA

Liūtas. Darbe gali būti nemažai veiklos, visokių darbų, kurių imtis reikės nedelsiant ir kūrybiškai. Bet, panašu, čia pavyks pademonstruoti deramą lygį ir profesionalumą. Taip pat puikiai sektųsi veikla, susijusi su kelionėmis ir užsieniu. Dalykinė taip pat. Bendrą veiklą su artimais draugais gali tekti nukelti. 

Mergelė. Darbe, profesijos srityje gali būti nemažai veiklos, tačiau produktyvumą mažins klaidos, trūkumai, kuriuos aiškintis ir šalinti metas labai geras. Taip pat dabar puikus metas tvarkyti juridinius, teisinius reikalus, kovoti dėl teisingumo, tačiau teks saugotis, kad neatsirastų priešų ten, kur jų visai nereikia. 

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės. Dabar labai daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – išorinių aplinkybių, kitų ar kito asmens. Ta ana pusė bus ir labai aktyvi, ir tuo pat metu labai miela, siūlys naudingus, malonius dalykus. Puikus metas puoselėti asmeninį ryšį su jums svarbiu žmogumi. 

Skorpionas. Atrodo, ši savaitė bus tęsinių savaite. Tęsiasi palankus metas palaikyti asmeninius dalykinius ryšius su reikalingais žmonėmis, palankus jis ir tvarkyti juridinius, teisinius reikalus. Tęsiasi laikas, kai nestigs smagių pramogų, tęsiasi ir laikas, kai patogu rūpintis sveikatos reikalais. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys. Laukia labai smagi, linksma savaitė – būsite labai kūrybiški, puikios nuotaikos, linkę smagiai pasilinksminti. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Tęsiasi palankus metas svarbiems darbams, pertvarkymams namie. Susitikimus ir susitarimus su kai kuriais asmenimis teks atidėti. 

Ožiaragis. Nemažai dėmesio, laiko bei pastangų gali pareikalauti namų, šeimos reikalai – puikus metas stengtis, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Atrodo, nestigs ir pramogų, labai palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su vaikais. Galimos trumpos kelionės, išvykos. 

REKLAMA

Vandenis. Ši savaitė atneš daug smagaus bendravimo – ir su senais draugais, ir su naujais pažįstamais. Patiks kultūrinė veikla. Greiti ir ryžtingi veiksmai siekiant finansinės naudos netruks jos ir atnešti. Taip pat dabar gali būti smagios, kūrybiškos veiklos namie. 

Žuvys. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos, todėl geriausiai seksis tie darbai ir veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Klestės ir piniginiai reikalai – ir siekiant greitos naudos, ir didelių, rimtų tikslų šioje srityje. Bus daug smagaus bendravimo. Darbai namie gali sustoti. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų