• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Kokybė. Būsite truputį ramesni, truputį tikslesni ir truputį kruopštesni nei visuomet. Žinoma, tai būtinai atsilieps kasdienės veiklos kokybei – ji gerės. Palankus metas rūpintis žemės ūkiu (jei tai įdomu) ir sveikatos, sveikatingumo reikalais. Atrodo, nestigs ir smagių vasaros pramogų, ar bent jau mėginimų pasinaudoti smagiomis progomis – jų bus.

Jautis

Namie. Atrodo, daugiausia laiko ir pastangų pareikalaus namų, šeimos reikalai, darbai, veikla šioje srityje. Savaitės pradžioje gali būti sunkoka ką planuoti ar dėl ko nors tartis, bet vėliau viskas vyks daug sklandžiau. Taip pat ši savaitė gali pasiūlyti smagių pramogų, pirmiausia tokių, kurios skatina smagiai pajudėti.

Dvyniai

Judriai. Ši savaitė atneš daug bendravimo ir daug judėjimo, savaitės pradžioje gal kiek chaotiško, bet vėliau, atradus reikiamus sprendimus – vis sklandesnio ir vis sėkmingesnio. Įsibėgėja palankus metas aktyviai rūpintis namų reikalais, imtis svarbių, nusiteikimo reikalaujančių darbų čionai.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Nauda. Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų gali pareikalauti piniginiai, turtiniai reikalai – jais rūpintis ir norėsis patiems, ir aplinkybės gali susidėlioti ganėtinai palankiai – beliks tiktai jomis pasinaudoti. Atidumo, apdairumo prireiks tiktai savaitės pradžioje. Patiks judėti greitai.

REKLAMA

Liūtas

Tiesiog žvaigždė. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, todėl puikiai seksis galima sakyti bet kokia veikla – ir dalykinė, ir vasaros poilsis. Atidumo, apdairumo bendraujant, ypač dalykinėmis temomis, reikės nebent savaitės pradžioje. Įsibėgėja palankus laikas aktyviai rūpintis piniginiais, turtiniais reikalais.

Mergelė

Dabar darysitės vis veiklesni, vis drąsesni ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, be skrupulų. Atitinkamai, seksis tie darbai, ta veikla, kuriai reikės jėgų, nusiteikimo, ir kurios imsitės bei kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Puikus laikas sportuojantiems, nebūtinai vien profesionaliai.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Draugai. Ši savaitė gali atnešti nemažai kolektyvinės veiklos. Puikus laikas daugiau, dažniau pabūti su artimais draugais, visiems kartu nuveikti ką mielo ir smagaus. Kolektyvinė dalykinė veikla – darbas su kolegomis darbe, profesijos srityje irgi klostysis visai neblogai.

Skorpionas

Padirbėjant.  Atrodo, teks padirbėti – darbe, profesijos srityje gali būti nemažai veiklos a bent jau progų smagiai padirbėti. Dažniausiai tai bus visai smagi, kūrybiška veikla, daugiau atidumo, apdairumo reikės nebent pačioje savaitės pradžioje, vėliau viskas vyks gerokai sklandžiau.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Dvi galimybės. Aplinkybės gali susiklostyti taip, kad atsiras nemažai darbo, visokios veiklos darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai ir negailint jėgų, tačiau jūs susitvarkysite. Arba susitvarkytumėte, mat dar laikas palankus puikiai vasaros kelionei – galima pasinaudoti ir šia proga.

Ožiaragis

Įprastai. Darbe vyraus įprasti darbai su vasaros atostogų prieskoniu, namie – įprasta tvarka, į kurią niekas kėsintis neketina. Palankus, jei reikia, metas užsiimti kai kuriais piniginiais reikalais, palankus metas ir leistis į kelionę, pirmiausia tokią, kuri reikalauja gerokai pajudėti, bet kuri atsidėkoja smagiais nuotykiais.

REKLAMA

Vandenis

Ana pusė. Dabar labai daug priklausys ne nuo jūsų norų, o nuo kitų žmonių valios, veiklos arba besiklostančių aplinkybių. Ta ana pusė bus ganėtinai aktyvi, linkusi dominuoti, bet kartu galinti ir atnešti apčiuopiamos naudos – jei pasinaudoti ja tinkamai. Geras laikas puoselėti ryšius su svarbiais jums žmonėmis.

Žuvys

Pareigingai. Savaitė gali atnešti daug nedidelių, bet gana svarbių darbų, visokių reikalų tvarkymo. Viską reikės daryti kruopščiai ir pareigingai, bet dažniausiai tai ir seksis. Gali būti, kad reikės rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais – metas irgi geras. Santykiai su kai kuriais žmonėmis gali būti įtempti – dėl anos pusės elgsenos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų