Rašyti komentarą...
Su vyru reikėtų eiti į gerą restoraną, pasiklausyti geros muzikos, pašokti.O jeigu jau nuėjot šėlti, tai ten rimtas jaunimas nesirenka.Ten sekas, narkotikai, svaigalai.Nėra pykti ant draugės tokių nuotykių ieškotojų ten pilna.Triukšmas,girti,apsvaigę,prakaito tvaikas...Buvau pora kartų ir užteko
Turėjau tokią draugę, kuri šiaip jau buvo visai gera draugė, kol akiratyje nepasirodydavo koks vyrukas. O tada, jei dar ir šampanėlio gerai pasiurbčiodavo, jausdavo reikalą "užkariauti" kurį nors kompanijos vyrą. Dažniausiai tai būdavo kurios nors sutuoktinis. Jeigu visi būdavo vienodai įkaušę,- linksmai pakvailiodavom ir tiek. Bet jei kas blaivesne akimi pažiūrėdavo, būdavo net nesmagu, kaip moteriškė darkosi. Todėl tos draugės ir nebeturiu.
Nėra reikalo po .naktinius barus eitii susituokusiom porom.
@Sova Nekalbėk nesąmonių. Susituokęs nereiškia nupušęs ir senas. Mes su vyru susituokėm abu 24-erių, tai po klubus dar gerą dešimtmetį palakstydavom karts nuo karto.
@Na Kiti irgi eina pasilakstyti, tai ko pykti ant kekšyčių, kurios vyrus vilioja.Man būtų gėda prieš vaikus lakstyti po tokias landynes, kur skėryčiojasi apsvaigęs jainimėlis.
Vėl išgalvotas istorijas rašote.
@Atas Savo vyra geriau laikyt pasikisus po sijonu kad ne viena nepazvelgtu ir tai nera garantijos kad issaugosi sau
@Ha ha haa Kam toks vyras reikalingas, jeigu jį reikia saugoti?
@Ha ha haa Rašyt išmok lietuviškomis raidėmis
Vynas padaro žmones paleistuviais. ( Saliamonas)
Šauni draugė, džiaugtis reikia,o vyrą gelejai paskolinti
Tai negi tas vyras, kaip rankinukas ,kuritik moteris gali ta pasiima?Jei vyras rimtas kokia problema,o jei nepasitiki tai tada bėdos nesibaigs, bijos išeiti bet kur,tai žvilgtels ar nusišypsos kokai gražesnė ar protingesnė ir vėl prasidės nemigo naktys. Ir svarbiausia viso moterys k,o jos vyras šventas bus. O jei dar vyro darbe moterų yra ,tai jau tikras košmaras.Ir aišku miestas čia nesvarbu.
@o Manau čia didesnė bėda ne dėl vyro, o kad yra nemažai tokių savigarbos neturinčių, žemo lygio merginų ar moterų, kurios normaliems vyrams net neįdomios, kelia pasišlykštėjimą
@o Bėkit nuo manipuliantės savininkiškod žmonos! Lietuvoje kaip ir Lenkijoje, pilba davatkų ir įtikėjusių monogamiją. Gal ir yra viena kita pora, kur abu tyrai myli, dievina vienas kitą (kitas klausimas, iš kur toks polinkis, prieraišumas, gal net manija, bet čia palikim jiems ar psichoterapeutams).
@Rūtytėlė Labai jau "protinga",bet gal pas pradinukus pasiskolink lietuvių k. gramatiką ir pasimokyk gimtojo rašto
Turbūt Vilniaus naktiniuose klubuose tokių nėra. Tai ten ir lankykites.
Nėra į klubus ko vedusiems poroms eiti
Nėra į klubus ko vedusiems poroms eiti
@Kaunietis Ne
Visais laikais buvo pigių, be jokios moralės moterų.
Kaip suprantu, jau nebevilnietė. Dabar kaunietė, ir po to šiaulietė ir t.t.
Į viršų