Rašyti komentarą...
Na o moterų,panelių narciziu ar nebūna? Ką jos neissidirbineja,neduok Dieve.Apsaugok Viešpatie nuo tokių,jos myli tik save ir tavo pinigus
Dabartiniu merginų labai labai dideli norai, taigi vyras turi gerai uzdirbti, iš eilinės algos nepalepinsi tokiu gražuolių. Juk joms vien grožio procedūroms jau reikia keleto šimtų, o kur gera masina, geras namas, vardiniai drabužiai, rankinės, batai. Taigi sunki ta vyrų dalia. .
@Ons O ką,ar ji viso šito neturėjo?
Tai kad ji pati narcize kaip demesiu visur trukstu
O antra kaip vyras taip ir vaikas ar bent zino kaip tokias seniau vadindavosi kur......va ir viskas o tai kokia ji nuomone dabar formuoja prostituciu bet cia tik mano nuomone.
Eilinė plastmasinė persona. Tokių Lietuvoje pilna. Tik nesuprantama, ko jas kiša per visas laidas? Tos jų "istorijos" panašios viena į kitą. nieko nei naujo , nei įdomaus....Bando teisinti savo nevykusius gyvenimus, verkšlena ir guodžiasi viešai, lyg tai būtų kokia vertybė... traukia senas istorijas, viskas jau girdėta, žinoma, nuvalkiota...
Na tai visai nerimta. Tiek laiko praėjo, nepatiko išsiskyrė ir ko čia dergti. Gal kitai bus auksinis. Atitinkamo elgesio partneris ar ji turi nusipelnyti savo elgesiu. Daug moterų garsiai rėkia turi gerbti, turi mylėti. O kaip mūsų elgesys? Ar tikrai nuostabus? Tarp kitko Šedžius atrodo labai geras žmogus. Sunku patikėti tom kalbom.
reklamine vista
Koks skirtumas už pinigus ar ne.Tiesą kalba.Monika esat l grazi protinga moteris.Sėkmes ir sveikatos Jums.Eikite aukstai iskėlus galvą.Jūs to verta.
@Aš Ko čia tą galvą kelti? Gyveni ir viskas.
moteris. Net labai. Toks nepastovus ir nenuspėjamas gyvenimas jos laukia iki toli. Ir labai. Straipsnio neskaičiau.
@Nelaiminga nes nieko geresnio nei Šedžius neranda. Iš vienos pusės, tai negi normalūs vyrai išnyko? Iš kitos, gal nori susigrąžinti? Galėtų įteisinti daugpatystę. Tada ir vyrams nereikėtų pinigų už sexą mokėti, kai namuose ne viena žmona lauktų grįžtam. Fiziologiniai vyrų poreikiai būtų patenkinti su kaupu.
Klaunai ir klaunės. ,Ale žvaigždiu' apsurdo tetras.
Su senai, pasenai nors pagal metus taip neturėtų būti. Baigei vidurke ko isikabinai į šeimos vyrą. Būtum susiradus vyrioka, baigus mokslus va tada kita kalba. Dabar nu trinta bobike likai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų