• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vakar Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguzas pranešė skaudžią žinią – mirė neseniai 26-ąjį gimtadienį atšventęs jo sūnus Arvydas. Žmonės ėmė reikšti užuojautą ir dalintis jautriais žodžiais.

Vakar Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguzas pranešė skaudžią žinią – mirė neseniai 26-ąjį gimtadienį atšventęs jo sūnus Arvydas. Žmonės ėmė reikšti užuojautą ir dalintis jautriais žodžiais.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad liūdna žinia politikas pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“.

„Šiandien netekome dalies gyvenimo, dalies savęs – išėjo mūsų brangus sūnus, mūsų angelas, Arvydas Galaguz (1998-06-03 – 2024-07-08)“, – vakar pranešė E. Galaguzas.

Pranešama, kad atsisveikinimas vyks Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčios (Santarvės g. 1) ritualinėje salėje (liepos 10 d., trečiadienį nuo 16.00 val. iki 20.00 val., liepos 11 d., ketvirtadienį nuo 9.00 iki 11.00 val.).

Šventos mišios liepos 11 dieną, 11.00 val., po kurių Arvydas bus palydimas į amžino poilsio vietą. Laidojamas vyks Visagino kapinėse.

REKLAMA
REKLAMA

Šeima atsisveikinimui taip pat turi kuklų prašymą – į paskutinę kelionę palydėti ir pagerbti velionį baltu gėlės žiedu.

REKLAMA

Plūsta užuojautos ir jautrūs žodžiai

Po Visagino mero pasidalintu įrašu ėmė plūsti komentarai su užuojautomis ir jautriais žodžiais, skirtais palaikyti šeimą sunkią netekties akimirką.

„Ilgas kelias dar buvo keliauti…Telydi Jus paguoda ir dvasios stiprybė šią sunkią netekties valandą  Nuoširdi užuojauta tėveliams, žmonai, visiems artimiesiems“, – jautrius žodžius šeimai skyrė komentatorė.

„Gili užuojauta netekus brangaus sūnaus, kuris toks svarbus ir mylimas yra ir bus jūsų gyvenime. Šiuo sunkiu metu linkiu jums stiprybės ir ramybės, kad galėtumėte sulaukti paguodos ir atrasti būdų, kaip prisiminti gražiausias akimirkas, kurias praleidote kartu“, – rašė kita.

REKLAMA
REKLAMA

Kitame komentare rašoma: „Nuoširdi užuojauta Tėveliams, žmonai Editai, sesei Emilijai. Tegul suteikia Jums stiprybės ir paguodos mintis, kad Mirties nėra. Tai tik Naujo Amžino gyvenimo pradžia.“

„Ko gero tai baisiausia, kas gali nutikti kiekvieno žmogaus gyvenime. Stiprybės jūsų šeimai. Nepraraskit gyvenimo džiaugsmo, o Arvydas ir toliau bus jūsų angelu“, – palaikančiais žodžiais dalijosi komentatorė.

„Užuojauta artimiesiems. Jis liks gyvas, kol bus gyvi prisiminimai apie jį“, – rašoma kitame komentare.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Laikykitės kartu. Užuojauta visai Jūsų šeimai. Negalėsime būti kartu su Jumis, tokiu sunkiu momentu, bet mintyse, su jumis...“ – palaikymo žodžius pasiuntė moteris.

„Užuojauta brangiems Viktorijai ir Erlandui ir visai jūsų šeimai. Neįmanoma patikėti...“ – užuojautos žodžiais dalijosi komentatorė.

„Labai baisi netektis... Priimkite gilią užuojautą... Stiprybės šeimai išgyventi savo sūnaus netektį...“ – stiprybės linkėjo kita.

„Užuojauta... Neteisinga, kai tėvai vaikus laidoja... Turi būt atvirkščiai...“ – rašė komentatorius, o kitame komentare priduriama: „Aš neištverčiau. Turėsit angelą sargą, stiprybės Jūsų šeimai.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų