Rašyti komentarą...
Neaišku kokie "mokytojai", neaišku , iš kur, neaišku, kokia "liga" apsirgo ir nuo ko išgijo. Papilstyta apie nieką. Atsiprašau, man ši rašliava nė menkiausio pasitikėjimo nesukelia.
Taip ir nesupratau, kokia liga buvo diagnozuota kaip mirtina. Taip ir neaišku koks metodas konkrečiai padėjo iš tos nežinomos ligos išsikapstyti. Gaila, kad nėra gydytojų, diagnozavusių ligą ir vėliau nustebusių dėl jos pasitraukimo, komentarų. Kažkoks paviršutiniškas straipsnis, labiau panašus į savireklamą. Straipsnio herojui reikėtų pasitikrinti savo vidinę intenciją: kokiu tikslu visa tai publikuojama? Kad pritrauktų daugiau sekėjų FB? Nes kaip motyvuojantis straipsnis jis yra bevertis - nei krislelio konkrečios informacijos, išskyrus centro Indijoje pavadinimą.
Džiaugiuosi, kad papuoliau į jūsų grupę, mokymus. Žinau, kad tai duos didelę naudą. Ačiū, kad esate, ačiū, kad jums rūpi kiti. Pagarbiai
Kokia nepagydoma liga sirgai, kokia buvo diagnozė?
turi per daug pinigų ir nežino kur juos iškišti.Nesnausk,Justai.
Tai tu dar nenumiręs?
Tai tu vėl ištrink,kas tau nepatinka.
Mykolas. Ar čia reikėjo tiek šūdo malti?
Mykolas. Ar čia reikėjo tiek šūdo malti?
Niekam neįdomi jo asmeninė istorija,nori pasigirti.O išvada sveikaū maitinkis,nepersivalgyk,daug vaikščiok ir neimk į galvą nieko,gyvensi 100metų.
Gale straipsnio pagaliau pasakyta paprasta, visiems prieinama tiesa,t.y. kasdien pasivaikščioti ir mažiau valgyti. Va ir sveiko gyvenimo receptas !
@Giedrė Gera pradžia pusė darbo :)
Senai žinoma, kad vaistai tepagydo pusę ligos.. Didele dalį ligos žmogus gali išsigydyti pats psichologiskai kovodamas prieš ligą.Saunuolis vaikinas, sėkmės jam.
Į viršų