Laura su mylimuoju draugavo dešimt metų: neįtikėtina, kas nutiko vėliau

Tikriausiai kiekvienos merginos svajonė būti nustebintai savo mylimojo nuostabiomis sužadėtuvėmis. Ilgai svajojusi Laura susikūrė šventę sau ir mylimajam – pirma žengė žingsnį ir pasipiršo.

4

Nors pora susidūrė su daugybe iššūkių, sužadėtuvės buvo ypač reikšmingos, diena, kai Laura pasipiršo Peteriui buvo jų dešimties metų draugystės šventė.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po dešimtmečio trukusios draugystės moteris pasipiršo savo mylimajam

Ne pirmos sužadėtuvės

Tiesa, Peteris jau buvo pasipiršęs – per pirmąsias poros Kalėdas, po trijų mėnesių draugystės. Tačiau nepasisekusi operacija prikaustė Laurą prie ramentų, todėl visus vestuvių planus teko atkelti.

Vieną dieną Laura atrado „Rožės bokštą“, kuris moteriai pasirodė puiki vieta pasipiršti savo mylimajam. Didžioji akimirka buvo kruopščiai suplanuota.

Bokšto arką puošė balti balionai ir spalvotos dekoracijos, kurios išryškino vasarišką merginų aprangos stilių.

„Peteriui pasakėme, kad tai šeimos diena. Su dukromis nusivežėme jį prie bokšto, pasivaikščiojome, o galiausiai nusivedėme prie išpuoštos bokšto arkos,“ – pasakojo Laura.

Sudėtingi metai

Moteris sulaužė visas tradicijas ir pasipiršo: „Pastarieji metai buvo labai sunkūs mūsų gyvenime, jaučiuosi palaiminta turėdama tave šalia, – Peteriui kalbėjo Laura. – Nesvarbu į kokį kalną mums reiks užlipti, ar mūšį laimėti visada noriu, kad būtum šalia.“

Laura augina dukterį Madison iš pirmosios santuokos, o Peteris Lauros dukrai atstojo tėvą, kai mergaitei buvo treji.

„Peteris buvo sujaudintas ir priblokštas, kai Madison paprašė oficialiai būti jos tėvu,“ – jaudinančia akimirką nupasakojo moteris.

Mergaitei šis prašymas buvo labai svarbus: „Peterį ji seniai vadina tėčiu, o jis visuomet būna šalia ir bėdai nutikus atskuba į pagalbą.“

Jau dešimtmetį kartu gyvenanti pora šventės neplanavo anksčiau, nes Laurai buvo sunku vaikščioti be ramentų, o apie pirmąjį jaunųjų šoki ji galėjo tik pasvajoti.

Tačiau dabar didžiąją šventę šeima planuoja jau ateinančią vasarą: „Tai bus šeimos šventė su daug juoko ir laimingų akimirkų. Pastarieji metai parodė, kad negalima visko atidėlioti, reikia gyventi šia diena ir džiaugtis gyvenimo duotomis akimirkomis.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų