Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kasiulevičius vis tiek nebus ministru, o vidutinybės protingų žmonių neklauso
Šitie reptiloidai visai neturi empatijos žmonėms, pandemijos akivaizdoje kaip tik reikia plėsti ligoninių tinklą, tai jie uždarinėja stacionarus, juk pasipylė pokovidinės komplikacijos ypač seniems žmonėms, jaunimo būklė irgi ne geresnė, į kariuomenę nėra ką atrinkti, nes pusė jaunuolių netinkami.
@taigi kodėl nereikia stacionarų-ogi todėl, kad greitąją žmonės kviečiasi norėdami pabendrauti (čia Dulkio versija), todėl juos reikia pavėžėti iki priėmimo skyriaus, sulašinti vitaminų, nes jiems trūksta paprasto bendravimo. Ir išleisti namo. kam tos ligoninės, jose nesaugu (Dulkio versija) po operacijos, geriau supjaustytu pilvu būti namie.
Nu ar Jankauskienei daryt reformas???!!
Turint Matulo užnugarį????
O iš Dulkio ir jo,, auditoriųkomandos,, SAM tik anekdotus galima skaldyt...
Ne ministeris.,o asmuo kurio vieta rokiskio psihiatrineje
Kraujas ismatose-su seimos gydytojo siuntimu is karto po nutarimo kolonoskopijos tyrimas po 6 men. Jei greiciau 400 euru. O raso greitai reaguokit i ligos simptomus
Nera pinigu-buk sveikas
,,Prisidirbo'' su mokytojais. Puse gydytojų išvyko į užsienį, kur algos didesnės. Kokioje srityje dabar laukia ,,pravalas"? Kad dirbama savo naudai, o ne žmonių gėrybei, tai akivaizdu. Ir kaip neatsibosta valdantiesiems eksperimentuoti! Gal čia kvepia eurolėšomis?
Gal pradėkim nuo didžiulio sergamumo priežasčių.žmogaus gyvenimo būdo ty mitybos:pažvelkime į maisto kainas ,produktų sudėtį ,jo vartojimą,žmonių galimybes maitintis kokybiškais produktais ,besaikis papildais,pagaliau gyvenseną ne galimybėmis,bet norais ,tai tik maža dalis kuri mus paverčia ligoniais ,sukurta sistema taipogi nelieka nuošalyje,štai ir rezultatai.
@Vladas Geram gyvenimui ir geram maistui tik dviem dienom algos užtenka. Juk ne visi yra Seimo nariai ar ministrai ar valdininkai ir verslininkai. Tai va žmonės ir žiūri kad užtektų ne dviem dienom o mėnesiui. O už pigią kaina šuda ir valgai paskaninta chemija. Išvada per maži atlyginimai visų ne tik medikų.
@Matai -kaip kas supranta ''gerą gyvenimą ir gerą maista,,,
@jūratė Jei sėdi kasoje ar prie siuvimo mašinos tai suprasi kaip sakau, bet jei sėdi viršininko poste tai gali sau daugiau gero gyvenimo leisti.
@jūratė Nu taip sakykim jusu r virsnikas supras kitaip nei jo pavaldinys o kaip supranta valdininkai kuriuos gydo nemokamai irgi ne taip kaip liaudis kuri turi uzmkjet uz gydima
@Matai Tai kas kaltas, kai blogai o pas gyd. Tik po pusės metų, ar sulauksi, o jei sulauksi, klaus kur buvai anksčiau. Dabar gydo telefonu, iš kur tada eilės. Kiek sakiau kad vaistų pratęsimas būtų per vaistinė. Jei viskas gerai tai ko pas daktarą eiti, nueini ir nusiperki. Visvien telefonu išrašo.
@Liudas Kol dar leifzia Belarusijon ten geriausia gyditis nes nebrangiai ir ju vaistai nebrangus ir labai geras gydimas vaistsi beveik tokie pat kaip oas mus tik trygubai pigiau
@Matai Lasiniai oakol kas nebranguz o nauda didxiule ir simra jartu grrisu yz visokias desras desreles sardeles bes ten gemija o lasinukai tikri pridiminkim oaklaudim senu zmo iu jzio maitinomes oo karo juk kasiniai bugo labai vertinami ir i koses dedami lasinukai su cibuliais net sriuns uzdarydavo spirgais praejo sotus laikai ir turbut nebegrys niekada
Jei Dulkys nori padaryti kažką gero, gal tegu pasėdi ir pailsi. Tai būtų turbūt geriausia, ką galima geriausio nuveikti sveikatos apsaugos sistemos labui.
Jis ne tos srities zmogus,
Jis ne tos srities zmogus,
@Hipokratas Hipokratas jam negalioja, todėl daro ką nori. Ir blogumui galo nematyti.
Reikia mažinti vyraujančio simptominio gydymo poreikį ,sistemiškai nukreipiant į sveikimą sportuojant su sveikatinimo specialistu (treneriu, asmeniniu treneriu, kineziterapiautu).
@Romas Kiseliovas Šita apmokesi žmogui? Juk serga ne tik turtingi bet ir gaunantys minimumą. Jie ne tik kad trenerio ir sporto klubo negali sau leisti nusipirkti bet ir geresnių tablečių.
@O tu Romai -na nemanyčiau kad sportas stadione ,miške ,lauke kainuoja -nebūtina asmeninio trenerio ar kinezisto sveikai gyvensenai.Aplamai gyvenam vartotojiškoj visuomenėj , kur svarbiausias tikslas gausi ,riebi mityba
@jūratė Čia užlankstei. Minimumą gaunant gausi riebi mityba.
@jūratė Baikit tokias nesamones kalbet ir tuos sportus kist jokiu budu negalima sportuot as tai supratau ant saves esu jau metuose bet del nugaros pradejau lankyt baseina kelis kartus paplaukiojau ir sirdis sustreikavo atgavzu forma pati nereijejo pas gyditojus eit vaikstau kasdien bet irgi protingai su pasedejimais beveik visi buve sportini jai gilios senatves
Nesulaukia serganciam reikua gyditojo o
e sporto
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų