Rašyti komentarą...
Žinoma, narkomanams, kurie renkasi savo gyvenimą PATYS, reikia gydyti brangiais vaistai, kuriuos Privalo kompensuoti ligoninių kasos, o kitiems, sunkiai sergantiesiems, kuriuos liga užklupo netikėtai, reikia mokėti pinigus (ieškoti paramos, parduoti visą užgyventą turtą,o jeigu nepavyksta - mirti). Tik pastarieji nepuola skambinti varpais, o kabinasi į gyvenimą patys arba tyliai, kančiose, išeina... O vat narkomanams - visi mes turime, ne - Privalome padėti (Ligonių kasų pinigai - visų mūsų sumokėti mokesčiai). Man tikrai nesinori jiems padėti... Sugebat įsigyti dozę, būkite malonūs - nusipirkti ir gydytis už savo pinigus! Mes, savo pinigais, norime padėti tiems, kuriuos ištiko bėda, o ne ją patys įsigijo (nes jūs, narkomanai ir visi kiti turintys "priklausomybių" norėjote linksmintis, užsimiršti ir gyventi taip, kaip jums norisi ar norėjosi...taip kad "vėliava jums į rankas!" Gyvenkite ir toliau patys, be mūsų, nes mes jums Nieko neskolingi. Jūs mums skolingi, nes mes dėl jūsų jaudinomės, prašėme, maldavome, kad tik TO nedarytumėte! Tuomet mes jums tik "trugdėme gyventi," tai dabar jūs mums netrugdykite...
o kodėl turėtų kitaip apie narkotikų vartojimą PASIRINKUSIUS galvoti ? ar kažkas prievarta jus kvaišino ? kiekvienas turi atsakyti už savo veiksmus.
Vilniuje ir Klaipėdoje… hmm… įdomu ką gi bendro turi šie miestai.
Atmatom bet kokio zmogaus nereikia laikyti. Kas laiko negerai daro ir paskui pats gales papulti i panasia situacija, kada ji laikys atmata. Gyvenimas ji pamokys, kad taip negerai daryt.
@. O kuom juos laikyt? Ar noretumei tokiu kaimynu, kuriu gali tave del 5e papjaut vidury dienos, nes kraustosi is proto del eilines dozes?
@mms laikyt juos nelaimingais zmonemis, savo broliais.
jeigu kas gali del 5 eur uzmusti, tokiam, manau, galima apribot laisve del visuotinio saugumo. Pvz pavoge, ka nors, jau galima apribot laisve. Bet jis neatmata.
kodėl visuomenei turėtumėte būti įdomūs, jei sąmoningai darėte nusikaltimą, sąmoningai save žlugdėte, dar ir sukeldami pavojų aplinkiniams ?
kodėl mokesčių mokėtojai turėtų dėl jūsų nusikaltėliškų veiksmų leisti savo sunkiai uždirbtus pinigus ?
už tai, kad laikomi atmatomis dėkokit Morganai ir kitiems narkotikų reklamuotojams bei platintojams.
@Nuomonė Bet yra ir tokių, kurie buvo užkrėsti hepatitu, perpilant kraują.
@Deja Yra, bet straipsnis ne apie juos. deja...
@Nuomonė nes Taip valstybė užaugino :(
@Nuomonė Matau tamsta dar nedašyla jog tai liga , kuri nesirenka profesijos. Tai tiesiog nekontroliuojama iki tam tikro dugno.
Butu malonu kad visuomine isisamonintu kad tai liga ir nesmerktu ligotu zmoniu.gali nepadeti jeigu nenori , bet nereikia priklausomu zmoniu smerkti.
@Taika visiems
Liga, kurią kvailiai gauna sąmoningai. Galvoja, kad yra gudručiai, apgaus valstybę, darydami nusikaltimą, niekas nepagaus. O pagauna priklausomybė, hepatitas, ŽIV, jų neapgausi. Bet prie ko čia normalūs mokesčių mokėtojai, kodėl nusikaltėliai lenda į jų kišenes ? ( Čia nekalbama apie žmones, užkrėstus per medicinines procedūras, tie turi gauti labai didelį žalos atlyginimą).
@Taika visiems Pala. pala - tai pedofiliją taip pat galima liga? O kodėl ne, juk jie tokiais gimsta, o ne draugų pasiūlymu susivilioja. Va narkomanai prasideda nuo nedidelės dozės įsiūlytos draugų. Ir kaip atsisakyti, juk tada nebūsi kietas. Tik po to nebegali suvaldyti situacijos, praranda viską, išneša visus šeimos vertingus daiktus parduoti dėl dozės, vagia, žudo. Ir mums kažkodėl jų turi būti gaila? Tai parazituojantys žmonės, kurie patys pasirinko savo gyvenimą.
Į viršų