Apie žmogaus seksualumą, norus bei įgeidžius kasdien yra atliekami patys įvairiausi tyrimai. Naujausių tyrimų rezultatus paskelbė Amerikos medikai, kurie ištyrė, dėl kokių priežasčių mažėja seksualinis potraukis partneriui. Pamėginkime pagvildenti šias priežastis.

 

Amerikos seksologai nustatė pagrindines devynias priežastis, kurios neigiamai veikia libido, bei pateikė būdus, kaip su tuo kovoti.

1. Gyvenimas. Nuolatinis šurmulys darbe, namuose, vaikų priežiūra, bendravimas su draugais palieka ypatingai mažai laiko pabūti dviese. Tokiu būdu visa energija atiduodama aplinkiniams ir nieko nebelieka partneriui. Pripažinkite, juk būna akimirkų, kuomet vietoj to, kad būtumėte su partneriu, jus skaitote knygą taip ilsėdamiesi. Tai niekur nenuves. Juk šalia esantis asmuo trokšta jūsų artumo. Užsiveskite kaledorių, kuriame žymėsitės dienas, skirtas tik jums ir jūsų partneriui. Gal ir skamba juokingai, tačiau tai padės įveikti užplūdusią rutiną.

2. Baimė, nerimas ir stresas. Jei esate streso būklėje - akivaizdu, intymių santykių nebus. Jų taip pat nebus, jei rytojaus rytą laukia susitikimas su klientais, dalykinis susirinkimas ar įtempti darbai. Tačiau neskubėkite nervintis. Įkvėpkite ir pamėginkite suvokti, jog viską suspėsite net ir tuo atveju, jei šiek tiek akimirkų praleisite su partneriu tik vieni du.

REKLAMA

3. Nuobodulys. Jei jaučiate nuobodulį ar į santykius įsikibo monotonija, pamėginkite atrasti naujovių. Susiraskite naujų vietų savo seksualinėms fantazijoms įgyvendinti. Vasarą tam puikiai tinka gamtos prieglobstis. Viliokite, gundykite savo išrinktąjį visais įmanomais būdais. Tai padeda.

4. Problemos poroje. Jei susipykote ar apsižodžiavote, jau akivaizdu kaip turėtų baigtis vakaras. Pamėginkite laužyti visus kanonus ir neikite miegoti susipykę. Nurimkite ir pagaminkite ką nors skanaus savo partneriui. Pamatysite, jausitės kur kas geriau.

5. Trūkumai. Laikui bėgant pastebite vis daugiau savo partnerio trūkūmų ir kuo toliau, tuo mažiau jis primena jums tą svajonių princą iš TV ekrano? Pamirškite apie tai ir pradėkite didžiuotis tuo, ką turite šalia. Visus menkus trūkumus, paverskite privalumais. Padarykite savo partneriui atpalaiduojamąjį masąžą, kuo dažniau sakykite, jog jį mylite. Sulauksite puikių rezultatų.

6. Amžius. Sakoma, jog pragyvenus ilgiau laiko, dingsta seksualinis potraukis vienas kito atžvilgiu. Reikia labai stengtis, kad to nebūtų ir kad neatsirastų rutina, kuri griautų santykių harmoniją. Pamėginkite vienas kitą atrasti iš naujo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų