Rašyti komentarą...
Gal ir prezervatyvus galima antrasyki nauditi.
@Zuikis Smagiausia be.
Taip ir nesupratau iš ko virti:ar iš supiaustytų mandarinų ar iš nuluptų žievelių.
@N Iš žievelių.
svarbu vitaminų bombai nepagailėti cukraus.
Bijau ir vaisių,apie žieves nekalbu..
Tu žievelių imti sveikų,be chemijos?
Tu žievelių imti sveikų,be chemijos?
Kur
@Tu žievelių imti sveikų,be chemijos? Pačiam užsiauginti? Aplinka užteršta, tai kokios ekologiškos produkcijos galima tikėtis?
@KD Jėtau, tokios gražios akys :)
Atidžiai perskaitykite kas aiškina apie vitaminus ir vaisių naudą ir bus aišku kokia iš jų nauda ir kokie jie sveiki . Šį kartą LIDLAS. Praėjo šventės, sandėliai pilni, kažkaip reikia parduot. Žmonės valgę tokius vaisius ką tik nuskintus nuo medžio kalba, kad jų skonis nei kiek neprilygsta pirktų parduotuvėse
Kai prasidėjo pandemija teko pabendrauti su sergančiu, tai nusipirkau 6kg mandarinų ir juos per mažiau nei savaitę suvalgius, virusas nespėjo užsiveisti (nors bandė prisikabinti). Dar gėriau imbiero ir citrinos vandenį. Tai va, ko kartais užtenka, kad rimtai nesusirgtum ir nepapultum į ligoninę.
suvalgyk dar kg, būsi nemirtingas.
suvalgyk dar kg, būsi nemirtingas.
@Nepasiskiepijusi Nuomonė
@suvalgyk dar kg, būsi nemirtingas. Gal geriau natūralios priemonės nei dirbtinai vitaminai? Aišku, visur reikėtų saiko, bet man padėjo.
Prieš valgant mandarinus, apelsinus reikia vaisius pamerkti į vandenį, kad odelėje liktų mažiau chemikalų. Praėjo tie laikai kai buvo galima gaminti gardėsius.
Kas per augalas voila
Į viršų