Rašyti komentarą...
Linkęs galvoti, kad kuria SCAMA visi tie soc portalai, prenumeratas rekia parduoti turinio reikia turėti tai patys kuria nesąmones... ar kas nors realiai eitų ieškoti žurnalistą rašyti tokį straipsnį dar dėtų po tokių straipsniu savo nuotraukas...
Zmones jums turi nest pinigus? Nu suprantu, neigalieji tuokiasi, tai jo, sunku jiems. O ubago sindromas atrodo taip - padarau palakima ir paedima, visi sunesa pinigu ir vestuves "atsiperka". Neturi saibu, darai pagal isgales, o ne is paskolu ir ubagaut is draugu.
Negaliu suprasti daromės linksmą šventę,ar dovanų rinkimo aukcioną? Padovanojo ačiū. Be dovanos atėjo ačiū kad atėjo.Svarbu gera nuotaiką atsinešė.Jei neturite pinigų kam darote šventę? Draugai neprivalo išlaidas padengti!

Parduok rinkini gausi pinigu
Jei darai šventę, tai nereikia tikėtis, kad ji atsipirks...
Sakyčiau janieji yra dideli materialista
Sakyčiau janieji yra dideli materialista
Nijolė
O Suomijoje jaunieji kvietime nurodo savo banko sąskaitą... nemanau, kad geras tonas nurodyti svečiams ko nedovanotina.. manau, kad jie tai padarė specialiai... išmokite pamoką ir pamirškite.. sėkmės jums ..
Šaunuoliai tavo draugai žino kad gera gaspadinė , ar jei tokia ne esi tada atsiprašau , reikėjo tik susirašyti tyliai ir vestuvių ne kęltį , taip gaunasi tik pinigai reikalingį . Čiau braškė.
Kaip šlykštu apkalbinet draugus viešai dėl tokių menkniekiu.keista kad išvis jų dar turit...
Nesuprantu,ko visi pyksta.?Nori tuščiomis į vestuves eiti,dykai paūžti.Nuo seno Lietuviai nešė dovanas.O jai kvietime rašo-vokelis,tai ir dovanokit.Skirkit tiek kiek išleistumėt dovanai.Jai tikri drsugai,tai nepykit už išsakytus norus.Ar patys norėtumėt,kad jūsų nepasveikintų.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų