Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Užaugo mižnių kartą,nepatiko žodis ir jau skiremes,kiti net nespėję sukurti šeimos,pasidaro vaiką kaip žaislą,o paskui atsibosta ir meto tai vienam,tai kitam.
Puikūs abu. Tik tie menkystos kur rašo tokius komentarus pavydi, nes
, neišprusę,baigę tik 8 klases, gėda tokiems.
Didžiuojuosi Gerb. VALINSKŲ Šeima.
Kiekvienas turime savo gyvenimą.
Visad buvo puikios A.Valinsko laidos,mielos Ingos dainos,ir iki šių dienų norisi girdėti.
Esu paprasta moteris, esu po gaisrų, po sūnaus netekties, gyvenu ūkiniame pastatėlėje, nebuvo per gyvenimą minties šmeižti žmones, kurie suteikė mums daug gražių koncertų,kai ėjome ir džiaugėmės ,kad turime tokių puikių žmonių.
Man gera gyventi kaimynystėje, kai kaimynas užsidengė gerą namo stogą, kai naudojasi gera žoliapjove, ar turi automobilį,
kaip gera kai aplink Lietuva gražėja.


Linkiu Gerb. VALINSKŲ ŠEIMAI STIPRYBĖS, KANTRYBĖS NUO BJAURIŲ KOMENTARŲ.

Tai dabar Valinskienes zodis turetu tapt kunu kad zmogui tikrai uztenka mazai tai ponisi Ingutei pats laikas parodyt pavyzdi ir susimazint savo turtus iki labai mazai o pertekliu atiduot kas it to mazai neturi butu kabsi grazu ne tik paplepet bet ir padaryt
Kad Inga pasake “ ne piniguose laime”- tai niekam ne naujiena, bet gerb. Inga nepasake ir visi zinome, kad gybenti blogiau nenoretu! Ir tai visi suvokiame. Uzsidirbti ir gybenti labai gerai- tai pavyko siai porai- saziningai uzsidirbti ir sitaip gyventi- sveika, sveikintina ir cia nepavydu.
Du gabus zmones pasieke daug, kad gali Lepintis siame gyvenime ir turbut pensijos jiems nereikalingos?
Bet- ar noreciau taip gyventi?
Gal 40% procentu- taip, o daugiau ne… nes- uti labai zinomam, zinomai- tai ne mano siekis( vertinu drasa, sazine ir gabumus isnaufotis)…
Sakykim voa tik apie Inga, bet kas liecia antra puse- daug gero juoko is politiku, kur nuejo ir ju sunus- negaleciau ramaiia gyventi ir vel kurti Nelabai kulturingus siu metu Auksinius Svogunus, jei mano vaikai butu seime… negaleciau gyventi ramiia, kaip negalejo Vytautas Sapranauskas( nes gabumu dar didesniu nei A.Valinskas.
Ne kiekvienam priimtina ir juoktis is valdzios, ir buti pataikunu- tai ir orumo reikalas.
Buti laimingiems ir toliau, gerbiamiems Valinkams, o dainuoti kaip gerbiama Inga Valinskiene- labai noreciau…tik turiu soprana( balsa), gal dar dainuosiu. Kei pazistamas prades. Or pades lvinti drasa eiti keliu ka gebu.
Bukim saziningi sau.
Su ateinancia Mamos diena,
P


"laimė ne piniguose, o jų kiekyje" :)
Dekingas atvirumas už tam tikru daliku,tik jiems duoda suprasti vienas kita.A i per gyvenimo gali nuoširdus žmones vienas kita nepažinoti,visada bus idomei toliau gyventi ir pragyventi kartu.Tesiog gyvenūmas tikras priklauso nuo ju pačiu ir vaiku,anuku jei ji polaikis ryši padorei gali nejausti nesamoningu jausmu jei teiksi tam tikru elgesiu matamumo supratimo.likimas priklauso nuo kitu.
Labai teisingos mintys,tegul visi pamasto,nes mes tik svečiai šioj žemėj
Įsikalk sau į galvą nerašinėk tų nesąmonių jau atsibodai.
su Cibule.
Baubs ir baubiene
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų