Rašyti komentarą...
Gerbiamiejo komentatoriai, įjunkite smegenis, kokias pievas čia rašote. Pastatykite save į merginos vietą. Lietuvoje lyčių lygybė, bet kokiam sveikam žmogui yra normalu norėti s*kso, jei priešais sėdintis asmuo labai patiko. Taip, ko gero nėra ok važiuoti į namus pas ką tik sutiktąjį, tačiau tai nėra kriminalas. Nei vienas iš mūsų nesame šventas ir nesielgiame vien tik pagal taisykles ir moralės normas. Nenormalu yra kviestis viešnią/ svečią į namus, kurie yra ne šiaip sau netvarkingi, bet šlykštu būti ir prie ko nors prisiliesti. Jei straipsnį būtų parašęs vaikinas, visi tuoj pat būtų puolę kaltinti merginą, kokia tinginė ir murzė!
Cia tik lietuvoje moterys pasiraso but tarnaitem vyram, normalus turetu zinoti kaip isplaut stikline ir susirinkt ismetytus drabuzius nuo zemes....
Nupušusi visiškai. Tik ir laukia, kol bus apšokinėta. O kaži kas pas ją namie dedasi, kad tokias smulkmenas sureikšmina? Gal muziejuje gyvena? Nepatiko stiklinė, kodėl pati neišsiplovė? Karūna būtų nukritusi???
O aš tokias mergas laikau kempinėmis
@Gene Švelniai pasakyta. Pas mus žiurkėm vadina. Man iš viso keista, kaip į tokias, už kurias viską padaryti reikia, dar kažkas žiūri.
Pirmas pasimatymas restorane ir dar nori apartamentų viešbutyje, neverta tikriausia to, labai geros nuomonės apie save. O esi matyt mėgėja keisti lovas kas vakarą
@Na ir buka tu mergaitė Tai aišku, kad lovą rinkosi. Ko daugiau iš tokios norėti? Pirmą pasimatymą nedavė, tai nebežinojo, ką iš pykčio padaryti.
Neišpasakytas panelės kvailumas. Praleido progą prisivilioti normalų vaikiną. Jeigu pati yra pedantė, tai nereiškia, kad ir kiti turi būti tokie pat. Bet vaikinui iš esmės pasisekė. Neįsivaizduoju santykių su pedante, kuri dėl kiekvieno jos manymu ne vietoje padėto daikto apkartintų gyvenimą.
Jau geriau į viešbutį būtume nuėję-tie žodžiai pasako viską...Gal vaikinas ir pagalvojo,kad su tokia šliure viešbučiui pinigų leisti neverta.
Na kaip ten bebuvę bet per pirmą pasimatymą eit pas berną viršūnė .
@Ona Nu tikrai,k... ir viskas :)
@Ona Barakūda
O Kokia jus busina mama ksi su kuekvenu kuris nucede oavalgyt sutinkate eit i jo namus velai vakare juk aisku ko vyras kviecia pas save ant nakties argi tokiu budu reikia ieskot gyvenimo draugo .nerasi tokias budais per lovas eidama
Aš manau,kad reikėjo laiko šiam vyrui ir neteisti ištikruju per greitai,esu moteris ir galiu pasakyti ne visi vyrai vienodi o kai kuriuos reikia pastūmti tinkama linkme o gal čia buvo tik patikrinimas:)vieni pedantai be aukštojo išsilavinimo kiti nemato reikalo nes per daug užsieme,pažystu tokiu kuriu namai prišnekršti,bet patys labai pedantiški ir save puoselėja labiau už kitas moteris
Į viršų