Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Vieno dažniausiai naudojamų prietaisų buityje, taip pat svarbios namų interjero detalės – vandens maišytuvo, pasirinkimas nėra lengvas sprendimas. Stilių, medžiagų, apdailos ir kainų įvairovė gali būti didžiulė. Tikriausiai ne vienerius metus gyvensite namuose, kuriems renkatės vandens maišytuvus, tad šis prietaisas turi itin patikti ir būti patogus naudoti.

Vieno dažniausiai naudojamų prietaisų buityje, taip pat svarbios namų interjero detalės – vandens maišytuvo, pasirinkimas nėra lengvas sprendimas. Stilių, medžiagų, apdailos ir kainų įvairovė gali būti didžiulė. Tikriausiai ne vienerius metus gyvensite namuose, kuriems renkatės vandens maišytuvus, tad šis prietaisas turi itin patikti ir būti patogus naudoti.

REKLAMA
REKLAMA

Dauguma žmonių renkasi maišytuvą vien pagal išvaizdą, o tai yra didelė klaida. Išvaizda yra svarbi, tačiau dėmesį pirmiausią vertėtų atkreipti į kitus aspektus, siekiant ilgalaikio daikto tarnavimo ir patogaus naudojimo.

Aukštis

Įsitikinkite, kad renkatės tinkamo aukščio maišytuvą, kad tilptų plaunamas ar vandeniu užpildomas daiktas. Kuo aukštesnis snapelis, tuo lengviau po juo sutalpinti aukštus puodus ar kitus indus, kuriuos ketinate plauti. Atkreipkite, kad jei virš kriauklės turite žemai pagamintą spintelę ar, pavyzdžiui, plačią palangę, aukštas maišytuvas gali netikti.

REKLAMA
REKLAMA

Prieinamumas

Neretai pamirštamas itin svarbus išmatavimas – horizontalus atstumas nuo maišytuvo snapelio iki jo sujungimo su kriaukle arba stalviršiu. Kitaip tariant, kiek čiaupas tęsiasi į kriauklę. Šis matavimas nustato, kokio dydžio lanką maišytuvas gali padengti kriauklėje. Taip pat maišytuvą reikia suderinti su kriauklės dydžiu, kad vandens srovė nepatektų per toli.

Paprastai vandens srautas turi patekti į kanalizaciją, kai įjungtas maišytuvas, o ne į kriauklę. Išmatuokite atstumą nuo maišytuvo angų iki kanalizacijos vidurio, kad gautumėte tinkamą atstumą.

Ištraukiamas arba nuleidžiamas vandens maišytuvo snapelis kartais padeda sumažinti neatitikimą.

Kai kurios apdailos yra kietesnės nei kitos

Pasirinkite apdailą, kuri ne tik derėtų prie virtuvės interjero, bet ir būtų kokybiška bei ilgaamžiška. Didžioji dauguma maišytuvų yra poliruoto chromo, satino nikelio arba bronzos, apdailos. Visos šios apdailos yra patvarios ir išlaiko gerą išvaizdą daugelį metų. Tačiau kai kurios yra patvaresnės už kitas.

REKLAMA
REKLAMA

Chromas yra patvariausia apdaila ir lengviausiai valoma, todėl ji visada buvo mėgstamiausia komercinėse virtuvėse ir viešuosiuose vonios kambariuose. Jei maišytuvas intensyviai naudojamas, tai geriausias pasirinkimas ilgalaikiam tvirtumui.

Nikelio apdaila paprastai žymima „šlifuotas“, „satinas“ arba „nerūdijantis plienas“ ir turi blankų blizgesį. Jis yra patvarus, bet linkęs į pirštų atspaudus ir vandens dėmes, todėl sunkiau išlaikyti švarų paviršių. Kartais yra papildoma danga, kuri sumažina dėmes, tačiau ši danga nėra tokia patvari kaip metalas ir gali nuskilti arba susidėvėti.

Bronziniai maišytuvai turi rusvą atspalvį ir dažnai vadinami „tepta“ arba „trinta“ bronza. Tačiau paviršius yra danga (pvz., epoksidinė), o ne metalas. Ši danga yra kieta, tačiau gali būti lengviau įskilusi ar subraižyta nei metalas.

Inovatyvūs maišytuvai, kurie palengvins buitį

„Franke“ atstovas Lietuvoje Remigijus Nacevičius priduria, kad šiandien maišytuvai ypač gali palengvinti kasdienę buitį ir nustebinti funkcijomis, be kurių vėliau net sunku įsivaizduoti savo virtuvę. Vienas tokių pasirinkimų – modernus „Franke“ maišytuvas „Mondial“, kuris gali tapti šiuolaikiškos šeimos kasdienybe.

REKLAMA
REKLAMA

Šis maišytuvas suteikia galimybę gauti iki 100 laipsnių įkaitinto vandens neskiriant tam jokio papildomo laiko, tai reiškia – vandens nebereikia užvirti ir jūsų maisto gaminimo laikas kasdien sutrumpėja mažiausiai 10 min. Įsivaizduokite, makaronus, kruopas, bulves ar kitus maisto produktus jums tereikia sudėti į puodą, pripildytą verdančiu vandeniu iš „Mondial“ maišytuvo.

Pasak Remigijaus Nacevičiaus, kuriant šį maišytuvą didelis dėmesys buvo skirtas vandens kokybei užtikrinti. Čiaupe esantis filtras leidžia gerti pilnavertį, filtruotą vandenį tiesiai iš čiaupo, išsaugant svarbiausias vandens savybes. Taip išvalytame vandenyje nebelieka ne tik nemalonaus skonio ir kvapo, bet ir sumažėja teršalų kiekis bei vandens kietumas.

Be papildomų funkcijų maišytuvas yra labai praktiškas ir lengvai valomas nes jis yra iš nerūdijančio plieno korpuso. Nerūdijančio plieno korpusas taip pat lengvai priderinamas prie bet kokių spalvų virtuvėje ir suteikia jai papildomo solidumo.

REKLAMA
REKLAMA

Kitas inovatyvus pasirinkimas virtuvėje – bekontakčiai maišytuvai. Tikriausiai sutiksite, kad visuomeninėse erdvėse bekontakčiai vandens maišytuvai nebestebina, tačiau namų virtuvėje šis sprendimas dar gana naujas. Taigi, kodėl verta savo namuose rinktis būtent šį maišytuvo variantą?

Pasirodo, bekontakčiai vandens maišytuvai namuose turi daugybę privalumų. Vienas tokių –mažesnės komunalinių paslaugų kainos. „Franke“ vandens maišytuvuose vandens temperatūrą infraraudonųjų spindulių judesio jutikliui galima nustatyti iš anksto, tad maišytuvas pradeda leisti vandenį norima temperatūra ir vandens srautas mus pasiekia kur kas greičiau.

Kitas „Franke“ bekontakčio maišytuvo privalumas – nerūdijančio plieno korpusas, pasižymintis atsparumu valikliams, taip pat rūdims bei kitiems korozijos ir dėvėjimosi veiksniams. Taip pat privalumas tas, kad maišytuvu naudojamasi su juo nekontaktuojant, todėl mažėja ir bakterijų plitimo rizika.

Taigi, virtuvėje, kur kasdien praleidžiame itin daug laiko, labai svarbus funkcionalumas ir patogumas. Dėl šių priežasčių maišytuvą būtina rinktis atsakingai ir pasitikėti, kad jūsų išsirinktas maišytuvas bus tikras pagalbininkas virtuvėje. Daugiau informacijos apie mašytuvus ir jų funkcijas galite rasti čia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų