Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Medicinos mokslus baigiau sovietmečiu , gavau paskyrimą ( kurį pasirinkau ) į rajoną .Sėkmingai atidirbau privalomą laiką ! Svarbiausia savarankiškai dirbant įgijau neįkainojamos praktikos , žinių ! Dėl šeimyninių aplinkybių persikėlus į miestą , pasijutau kaip žuvis vandenyje , nes buvau įgijęs daug praktikos ! O kas gi vyksta dabar ? Sekioja rezidentai paskui profesorius , docentus ,o svarbiausia , kad įsispraudžia dirbti Vilniuje ar Kaune ! Kuo kalti periferijos gyventojai , kad praranda galimybę gydytis namuose ? Juk patys tie būsimieji medikai daugumoje kilę iš provincijos ! Kodėl jie nori skriausti savo artimuosius !?
Tai kad tų gerų gydytojų su žiburiu reikia ieškoti. Kad kiti prastai gydo dar jiems ten privilegijų. Nori viską gauti nemokamai sąžiningumo nors kiek reikia turėti. Iš kitų nelaimių prie šių laikų gydytojai pelnosi.
@Vaja Lietuvoj studijų kaina tik simbolinė palyginus su mokslais užsienyje.Tai tegu neverkia ir nemelžia mūsų biudžeto.Baigę į provinciją važiuoti nenori nes ten gaus tik pliką algą: ką paimsi iš biedno žmogaus. Todėl ir spraudžias į užsienį
Nėra nemokamo mokslo, jei nenori atidirbti, tai tegul sumoka už mokslą iš savo pinigų
Nėra nemokamo mokslo, jei nenori atidirbti tai sumoka už mokslą iš savo pinigų.
Nėra nemokamo mokslo, jei nenori atidirbti tai sumoka už mokslą iš savo pinigų.
Nėra nemokamo mokslo, jei nenori atidirbti tai sumoka už mokslą iš savo pinigų.
Labai gerai, čia būtų pats tas konservatorių rinkėjams
Jei studijos nemokamos taip , tai butu teisinga , atidirbti valstybei kuri ismoke , bet jei mokamos tai nera net teises reikalauti tokiu dalyku .
Sutinku, kad besimokantys už visų pinigus visiems ir atidirbtų. Nesvarbu Vilnius, Kaunas ar provincija. Arba mokėkit patys. Labai teisinga, seniai taip reikėjo.
Jei valstybė sumoka už studijas o baigęs išvažiuoja į užsienį tai tikrai negerai reikia atidirbti
@Tikrai Mes mokam už studijas,o dabar stovim už poliklinikos ar ligoninių durų. Gsl pastaba ne vietoj,bet medicina tapo uab-ais.Tegu neverkia,savęs jie nenuskriaus ir nepersidirbs.Jei iš jų pareikalaujana daugiau nei pagal raidę,tai yra stebuklingas žodis MOBINGAS.Tai tuo ir baigiasi priesaika ir patriotizmas
@To tikrai Taip, nes medikai turi aukotis, verstis per galvas ir dirbti už ačiū. Negaliu jau klausytis tų argumentų "bet gi paįaukimas", "bet gi hipopotamo priesaika"... Beje, ką jau jūs tokio "patriotiško" per savo gyvenimą nuveikėt?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų