Rašyti komentarą...
Valstybė turi užtikrinti mokinio mokymo krepšelį ,nes yr prievata lankyti mokyklą iki 16metų.
Tikrai ponia Diana graži ir elegantiška moteris, turi skoni ir teisingai daro kad nekreipia dėmesio į visus piktus komentarus. Lietuvaičiai turi daug nuodų ir pavydo, tikrai lieka tik nusispjaut į piktus komentarus.
Labai graži mūsų pirmoji Ponia !
Juk abu vienodi. Kaip ir vyreliui sitai terupi pasipuikuoti. O juk galetu savo vyreli suimti uz pautu ir pasakyti : pradek dirbti,parodyk kad tu prezidentas! Nebedaryk gedos nei man ,nei lietuvai
@Rita Ko jūs norit iš prezidento? Konkrečiai?Ką jis ,pagal jūs, ne taip daro,ne taip gyvena?Va
@Rita Rita rašydama ,slykstu skaityti
Nuotraukoje su skrybėle net prezidento žmonos nepažinau, labai tinka. Visada pirmoji ponia elegantiška,apsirengusi nepriekaištingai. Taip atrodė ponia Adamkienė. Sveikintina.
Jau nusibodo skaityti žiniasklaidos skleidžiamą purvą mūsų prezidento ir jo žmonos atžvigiu! Ką bedarytų, ķą besakytų, kaip besirengtų - viskas negerai. Kas jus pasamdė? Gėda! Geriau paremkit, padėkit, juk kiekvienas gali kartais ir suklysti.
O už viską baisiausi - jūs , ,,protingieji", ,,išmanieji" , ,,visažinantys" ,komentatoriai!
@Birutė Beda ta, kad zmones tam ir renka prazidenta kad jis butu kelrodis o ne jam ir jo paciutei patarinetu
@Birutė Nėra ko girti, nenusipelnė, nepatinka
Na va, pagaliau sabo vieta zmogus rado, tai lai ir zaidzia tirli pirli su vaikuciais ir toliau ir nebelenda ten kur nesupranta nemoka ir nezino
Man tokie modeliai,kaip i maisa uzsiristi.Viskas uzdara,o ilgis bobiskas,o ne moteriskas.
Elegancijos negalima mėgti kaip cepelinų. Ekegancija - asmens savybė: arba ją turi, arba ne. Ir dar, kodėl ponia prieš prancūzę atrodė kaip biedna giminaitė iš kaimo? Gal kaip tik elegancija ar jos nebuvimas ir yra priežastis?
@Manau Pritariu. Vilk puošniausią rūbą ant šitos ponios, niekada ji neatrodys elegantiška. Tiesiog prezidentienė šios savybės neturi.
Graži moteris o kitoms babsėms geriau nepavydėt o pačioms apie save apsikuopt
Į viršų