Rašyti komentarą...
Kažkada vestuvės buvo tikra šventė, dabar tam tikra verslo srytis, arba puikybės demonstravimas ir pasipinigavimas.
O ko norėjei - vibratoriaus?
Teisingai pasielgė, nekvietėt į vestuvės už ką jums dovana.....
Laimės - labai geras linkėjimas... Ačiū pasakykit Juk dėmesio gavote.
Reikėjo pakviesti,juk ir atvirutė kainavo
O ką norėjo gauti pinigų...juk sunkus metas visiems
Ar Jums ne gėda rašyti tokius niekalus. Norėjote pasipelnyti ? Norėjote vestuvių ir kad svečiai, giminės apmokėtų jas. Gyvenkite ir kelkite vestuves pagal savo išgales, o ne žiūrėkite kiek kas davė. Neišgalite vestuvių - susirašykite ir išvykite į povestuvinę kelionę. Jūs įžeidinėjate savo draugus, gimines. Atsipeikėkite
Aš būčiau apsidžiaugusi, kad atėjo vien, kad atėjo didelis turėtų būti ačiū ir dar su palinkėjimu kuris vienu žodžiu apima daug reikšmių. Ši nuotaka kvietė turėdama galvoje, kad išlaidos grįš iš kviestų svečių. Kitaip tikriausiai nieko nekeistu. Neiciau ,kad ir kviestų jeigu prašytų pinigų.
Kodėl jūs įsivaizduojate,kad tik materialiuose dalykuose laimė? Ar nepagalvojote,kad įžeidėte ir pasityčiojotės iš visų,kuriuos kvietėte,nes jie suprato,kad jie pakviesti iš išskaičiavimo,kad prikimštų vokelius pinigų.Jūs pati labai apgailėtina dvasios ubagė.
Nu py py lai džiaugiasi ,kad gavo puokštę gėlių ir dar atviruką su gražiu palinkėjimu laimės.Po tokių pasisakymų neverta net gėlės žiedo tokioms pasikėlusioms,kurios iš nepakviestų svečių tikisi ir pinigų.
Lietuvoje lietuviai draugaus skirsto pagal pinigines storuma kam tos šluotas nesa idijotai niekas nesikeicia

Skaitomiausios naujienos
Į viršų