Dažniausios moterų klaidos: ką daryti, kad santykiai tęstųsi ilgiau

Kiekviena moteris nori turėti laimingus santykius. Tačiau dažnai santuokoje jos prisiima vyro vaidmenį, o kai kurios pasiryžtą ir paaukoti savo laimę, kad išsaugotų santykius. Tačiau yra dalykai, kurių moteris niekada neturėtų daryti dėl vyrų, rašoma brightside.me.

Bandymas išspręsti visas jo problemas.

Net jei jūsų vyras darbe turi kokių nors finansinių nesklandumų ar problemų, niekada neturėtumėte stengtis pati išgelbėti jo nuo visų jį puolančių rūpesčių. Tai padariusi jūs gyvensite su neryžtingu ir bejėgiu partneriu, kuris bijo prisiimti atsakomybę už savo ateitį. Visada atminkite, kad esate moteris, o ne darbo arklys, galintis tvarkyti viską.

Visą laiką dovanoti jam brangias dovanas.

Geriausia vienas kitam įteikti dovanas, kurių vertė yra lygi. Padovanodami brangias dovanas mylimam žmogui, ypač kai jis negali leisti sau nupirkti jums tokios pat vertės dovanų, jis gali jaustis nepatogiai ir blogai. Be to, jei turite reikalų su nesąžiningu vyru, jis gali tiesiog panaudoti jūsų meilę norėdamas gauti tai, ko nori.

Nebūkite jo nuolatiniu pečiu išsiverkti.

Skirtingai nei moterys, vyrai neįsimyli merginų, kurios jų gaila. Atminkite, kad jeigu visada esate pasiruošusi padėti jam emociškai ir dvasiškai, dar nereiškia, kad jūsų santykiai yra gilūs ir nuoširdūs. Išmintinga moteris palaiko ir įkvepia vyrą naujiems pasiekimams. Ir tai tikrai yra viena iš laimingų santykių paslapčių.

Nesakykite: „Ką aš tau sakiau?“

Net jei esate teisi 100 proc., nėra nieko labiau provokuojančio nei frazė „Ką aš tau sakiau?“. Tai sakydama, jūs parodote savo vyrui, kad esate protingesnė nei jis, o tai nėra gero takto ženklas. Kiekvienas vyras turi jaustis reikšmingas ir svarbus. Jei patvirtinsite savo dominavimą prieš jį, vargu ar tai padės užmegzti darnius santykius.

Neatsisakykite asmeninio gyvenimo ir karjeros.

Vien todėl, kad moteris rado savo gyvenimo meilę, dar nereiškia, kad ji turi atsisakyti savo draugų ir karjeros. Deja, jei paaukosite savo asmeninius malonumus, kad rūpintumėtės šeima, jūsų mylimasis vieną dieną gali prarasti susidomėjimą santykiais. Kuo įvairesnis jūsų gyvenimas už šeimos ribų, tuo labiau jūsų sutuoktinis jus vertins. Tačiau visada atsiminkite: kraštutinumai yra pavojingi.

REKLAMA

Nekeiskite savo išvaizdos vien todėl, kad jis to nori.

Visiškai natūralu, kad moteris nori atrodyti gražiai dėl vyro, kurį myli. Bet jei jūsų vyras spaudžia jus drastiškai pakeisti savo išvaizdą, jums jo nereikia. Tačiau, jeigu vyras prašo to, su kuo galima lengvai sutikti (pavyzdžiui, bent kartą per mėnesį užsivilkti suknelę), nebūkite užsispyrusi. Tai nepadarys jokios žalos jūsų santykiams, priešingai, sustiprins jūsų emocinį ryšį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų