Rašyti komentarą...
Neidomi vaisietas ir vaisieta
Įkūrė fondą, patiklūs pinigelius aukoja , o ta papuošalus už 20000 perkalioja, YSL rankinukus už tukstancius Romoj perka, zodziu, skrenda i Roma, tik kad skertgatviuose pasifotkint. Zodziu, fondo pinigeliai naudojami visu 100%. O ko norėti, kai vyrelis aferistas, tai ir šita neatsilieka. Tuštybė visiškai. Gavo gyvenimo antrą šansą, bet vistiek kaip kiaurasamtis gyvena - gyvenimo tikslas visiems parodyti sikna, papus, apsikarstyti brandais ir isivaizduoti - ESU ŽVAIGŽDĖ. Apgailėtina.
Kokia,žvaigždė,ka tokio nuveike ypatingo eiline kaimo ar miestelio mergaite.
Ar ir ji žvaigždė,tai iš kokio žvaigždyno
Na kiek galima...Jau iš ekranų nebeišlenda.Toks dėmesio troškimas,kad net vėrinį vežiojasi lagamine ir sugeba jį pamesti ir atrasti.....Tai gal tada nesidėti...
Na manau globaliu lygmeniu, kad ir praneši apie pamestą brangenybę-ar įdėtą lagamine; juk nepuls visi ieškoti(ne kūdikėlis- vaikas kurį kažkas pagrobė);vadinasi būtina savęs stebėjimas ,asmeninė koncentracija o ne išsiblaškymas ,kai tokias brangenybes vežiojiesi- tūri turėti tam tikrą dėžutę kuri tilptų rankinuke ir visada prie savęs. Žiniasklaida dauguma netiki, pyktinasi - kai iliuzinė ,netikra ,siekianti viešumos ar reklamos kai kam ;nes užuojauta ,supratingumas, gailestingumas išreiškiamas- nerūšiuojant be vienodai visiems. Žmonės praradę namus- būtus, sveikatą ,darbą, gyvenantis skurde, neprietekliuje- ne taip dejuoja kaip dėl brangenybių(viskas uždirbama ir įsigijama, tik sveikatos ir motyvacijos).Tad kuri sako ,,GANA'' reiktų dar pasakyti. .nustokime rūšiuoti'' o nelaimė pati didžiausia kai susergi baisia liga ir gyventi taip norisi .Iš smuklmenų nereikia kūrti ;nelaimių istorijų- gana. Lietuviškas viešumos elitas labai pažeidžiamas- porcelianinis ,tik gana abejingas ,be jokių teigiamų jausmų- tiems kurie jau gyvenime - patyrę ,išgyvenę, išjautę tyliai- savoje aplinkoje ar sprendė ir sprendžia savas problemas kaip sugeba be viešumo ir žiniasklaidos pagalbos. Gerkles perplėšti - sužvaigždėjusių metodika- per agresyvumą ,įžulumą, iškreiptą ryžtą- drąsą pademonstruoti ;tik kiek buvo, yra nelaimių ,bėdų pas paprastus žemiškus- tik jų niekas nenori nei girdėti ,nei suprasti ,nei užjausti ,ar pagailėti; kiekvienas žmogus svarbus ,tad gana to rūšiavimo.
Pamečiau brangius trusikus gal kas radote atsilyginsiu.
Kristina eik tu šikt su savo Burlinskaite.
@Jo Vaisieta riboto proto
Burbulinskaite,pabodai visiems,su padlyzų gvardija priešaky,nemanai? Save geriau ziurek,nes vežys tik snaudžia,neisgydysi jo,mažiau pūskis,būdama tuščia ir negraži,kauleta. Grazi ir yra grazi,ir tak tikrai ne tu!
daugiau nere apie ka rasyti, slamstas

Skaitomiausios naujienos
Į viršų