Būna ir taip: tėvai vaiką pavadino „Statistinės komunikacijos departamentu“

Indonezijoje vyras šeimą ir draugus apstulbino savo naujagimį sūnų pavadindamas „Statistinės komunikacijos departamentu“. Valstybės tarnautoju dirbantis vyras sako, kad vardą vaikui išrinko savo mylimo darbovietės garbei.

Slametas „Yoga“ Wahyudi (38) iš Indonezijoje esančios Brebeso apskrities Centrinės Javos provincijoje su savo tuomet dar tik besilaukiančia žmona sutarė, kad jei gims sūnus, jo vardą galės išrinkti jis.

Kai praėjusių metų gruodžio mėnesį kūdikis gimė, jis nusprendė savo darbovietės garbei sūnų pavadinti „Dinas Komunikasi Informatika Statistik“ („Statistinės komunikacijos departamentas“).

Vaiko mama, 33 metų amžiaus Ririn Linda Tunggal Sari, užuot pykusi, sako, kad sutinka su vyro sprendimu. Vietos žurnalistams vyras sakė: „Iš pradžių skambėjo keistai, bet, laimei, mano žmona neprieštaravo.“

Nustebino aplinkinius

Nors patys tėvai savo sūnaus vardu ir yra patenkinti, jų šeimos nariai ir draugai, įskaitant ir vaiko senelius, dėl tokio pasirinkimo reiškia nepasitenkinimą, rašoma dailystar.co.uk.

Vaiko tėtis sako, kad supranta jų nerimavimą, tačiau galutinis pasirinkimas visgi priklauso nuo tėvų. Vis dėlto, jis sutiko leisti į kompromisą – kasdieniame gyvenime berniukas bus vadinamas lengviau ištariamu ilgo vardo trumpiniu „Dinko“.

Valstybės tarnyboje vaiko tėtis dirba jau daugiau nei dešimtmetį – nuo 2009 metų. Anksčiau jis dirbo radijo diktoriumi, bet vėliau suprato, kad tikrasis jo pašaukimas – statistinė komunikacija. Vietos žurnalistams jis sakė besitikintis, kad sūnus užaugęs bus „geras žmogus“, o taip pat „pasišventęs savo šeimai“.

Kol kas neaišku, ar Indonezijos institucijos leis vaiką pavadinti tokiu neįprastu vardu. Tuo tarpu visai neseniai kita mama sukėlė šeimos įtūžį, atsisakius vaikui duoti tradicinę pavardę. Naujagimio tėvai nusprendė, kad vaiko pavardė bus tokia, kaip mamos – Smith–Clark, o ne kaip tėčio – Johnson, nes po vestuvių moteris nusprendė pasilikti savo pavardę. Tačiau toks pasirinkimas įsiutino moters uošvį, kuris pareiškė, kad tai jam atrodo „nepriimtina“.


Rašyti komentarą...
K
Ks
2021-04-24 16:55:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gaila :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų