Rašyti komentarą...
Kur žiūri vaikų teisės policija,mes nematom negirdim nežinom gal ta mergytė angelėlis kenčia skausmą patyčias,o vaikų teisės vis sako gal ten viskas gerai,kaip atsitiks nelaimė ka tada brangi teisėsauga sakysit,nera ko laukti mergyte reik tuoj pat iš ganibalių paimti,nes gali būti per vėlu,ir išvis kai ja tokia kanibalę į laisve paleido jai iki gyvos galvos reikėjo duoti.
Vaikui geriausia augti su motina! Negalima vaikų atiminėti! Šeimų Maršo paklauskit!
Reikia daryti savo teisma kuo greičiau.Nieko nelaukti.Pjaustyt gyvas kaip jos darei.....Iškrypėlis prakeiktos!!!!!!!!
Kas šitom žmogžudėm dar leido pavardes pasikeisti,kitų žmonių pavardes juodina turėjo nebent pasikeisti į chanibalė,,,žmogėdra ,o mergaitės neatiduoti, nes bus tuoj sukapota ir išvirta o gal užšaldyta
Feiko kampanija tesiasi.Kad ten ta vaika kazkas musa,tai visa tai tik pletku ir itarimu lygyje,tikru faktu nera.Bent straipsnyje neradau.Ir tikrai nera jokiu faktu,kad vaika musa bausme atlikusi siauliete.O,kad aplinkiniams tokios kaimynes nelabai patinka,ypac po TV3 serijos straipsniu,tai suprantamas dalykas,todel ir prasideda tokie skundai,kad motinai iskelti dilema-arba vaikas,arba tokia partnere ir sitaip,su viltimi,kad motina visgi pasirinks vaika,atsikratyti tokios kaimynes.O,kad vaikui geriau augti tradicineje seimoje,kur yra mama ir tetis,o ne kur dvi mamos arba du teciai,tai seniai ta visa Lietuva tvirtiname.Bet mums atsako,kad mes atsilike,nesuprantame tokio progreso,kai mama ryte skutasi barzda,o tetis mazo reikalo eina atsitupes,o ir tokios vadinamos seimos,fiziologiskai negali tureti vaiku.Na jeigu tai progresas,tai tada mes nesuprantame jo.Turbut niekada ir nebesuprasime.
@3 Tu pedikas ar lezbė?
@To Matyt kad ir prie kanibalų
@!!!!! Čia pati kanibalė rašo.
Konkrečiai kokioje parduotuvėje dirba?
@Cha Galimai tai parduotuvei vadovauja lezbė arba pedikas
@Cha Panevėžio Iki Nemuno g tik ten dvi turbut jos yra viena adresu 70-1,kita 70-16
Tiesiog didelis minusas iki parduotuvei,žmonės ją lenks iš tolo.
Čia legalių filmų apie hanibalus pasekmė. Ir toliau leiskite jaunimui juos žiūrėti, bus daugiau tokių straipsnių.
@Spiglys Neskirt Hanibalo nuo kanibalo. Laisva lietuva išaugino?
@Raštingumas! Ko tu čia postringauji dėl raštingumo asile koks skirtumas žmogėdros ir tiek
@Mokytojas Už epitetus. Tamsta nesupranti normaliai? Tada tau duche pasakau skirtumas yra ir nesirauk čia būsi surastas ir nugaidintas hanibale nedagrūstas gaidy. Db supratay?
Alkoholį, bent alų, reikia pažymėti kaukolės ženklu, kad visi matytų, kam dėkoti už kanibalizmą ir panašias linksmybes.
Ką veikia kanibalė laisvėje???
Ji turėtų būti uždaryta amžiams.
@Nu jas abi paleido .2 buvo .

Skaitomiausios naujienos
Į viršų