Astrologė apie šou verslo atstovų L. Karaliaus, Pripso ir R. Bubelio ateitį

„Visi norime, kad gyvenime pūstelėtų nauji vėjai, ir kaip nors pavyktų laiku pagauti sėkmės paukštę. Būtent todėl horoskopas gali būti labai geras pagalbininkas jums, nes jame jūs rasite bendrąsias  savo gyvenimo gaires, tai, kas laukia jūsų ateityje, patarimus kokius žmones pasirinkti, kad verslas dar geriau sektųsi“, – pasakoja astrologė Lilija

Atėjo ruduo ir pramogų verslo darbymetis. Ko gali tikėtis artimiausioje ateityje žinomi pramogų verslo atstovai Pripsas, L.Karalius  ir Radvilas?

Linas Karalius mums stebina savo originalumu ir kartais poelgiais. Jam gyvenime reikalingas adrenalinas kaip oras, ir nelabai svarbu, kaip į tai reaguoja aplinkiniai.

Projekto „Kviečiu šokti“ generalinė repeticija (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)L. Karalius su mylimąja (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Jam reikėtų būti atsargesniam su pinigais, nes pinigai jo kišenėje pranyksta kaip vėjas ir nėra lengva jų prikaupti. Jis turėtų žinoti, kad tik žingsnis po žingsnio, ilgai ir atkakliai dirbant, atidžiai skaičiuojant, galima sutvarkyti šiais metais savo finansus. Atidarytas nepalankiu laiku restoranas sudarė jo verslui daug trukdymų ir nesusipratimų. Nuo rudens L. Karaliui pradės lengviau sektis su darbais. Jam vertėtų labiau skirti savo laiką, jėgas, idėjas darbui, o ne pramogų verslui.

REKLAMA

Fotomenininkui ir keliautojui Pripsui šie metai tarsi pasiruošimas kitiems, kurie bus labai palankūs kūrybai. Todėl šį laiką turėtų skirti parodų organizavimui ir muzikinei veiklai.

Pripsas po skečiu (nuotr. Fotodiena.lt/Ieva Budzeikaitė)Pripsas po skečiu (nuotr. Fotodiena.lt/Ieva Budzeikaitė)

Jis turėtų rinktis vieną veiklą ir pradėtus darbus pabaigti. Nors griežti laiko limitai jį labai vargina ir jis blogai jaučiasi įspraustas į tam tikrus laiko rėmus, bet kitais metais turėtų organizuoti savo veiklą taip, kad įgyvendintų kuo daugiau projektų, nes grindžia pamatus savo ateičiai. Nors jis ir daug keliauja, tačiau visada jam teks grįžti į Lietuvą. Jo kūrybai tinka skandinavų šalys bei Graikija, Amerika, Belgija, didelė sėkmė jį lydėtų Rusijoje.

Radvilui Bubeliui, gerai žinomam verslininkui ir pramogų verslo atstovui Lietuvoje, verslą reikėtų daryti užsienyje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje. Vakarėliai ir draugai jam labai svarbūs, tačiau gyvenime daug pasieks tik darydamas verslą. Daug rašoma apie Mios ir Radvilo draugystę, o tiek daug nesusipratimų šios poros santykiuose, nes jie labai skirtingi, vienas kito negirdi, nors mano, kad kalba ta pačia kalba. Ypač aktyvus gyvenimo būdas ir pašėlęs ritmas dažnai ir suartina, ir išskiria. Radvilui vertėtų pakeliauti ir nesiekti moterų kompanijos, o meilės reikalai laikui bėgant savaime pagerės.

R. Bubelis ir Mia (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo) (nuotr. Balsas.lt)R. Bubelis ir Mia (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo) (nuotr. Balsas.lt)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų