Teigiama, kad pranašė iš Bulgarijos, gimusi 1911 metais, ir mirusi prieš 20 metų, nuspėjo „Brexit“, rugsėjo 11-osios teroro išpuolius ir ISIS iškilimą.

Vangos pranašysčių populiarumo fenomenas: kodėl visa tai tėra kliedesiai (nuotr. Wikipedia)

Vangos pranašysčių populiarumo fenomenas: kodėl visa tai tėra kliedesiai (nuotr. Wikipedia)

Akla mistikė Baba Vanga „apgavo mirtį“ ir apstulbino visą pasaulį savo „šiurpinančiai tiksliomis“ pranašystėmis, rašoma mirror.co.uk.

Baba, gimusi 1911 metais Pando Surchevo ir Paraskevos Surchevos šeimoje Otomanų imperijoje, dabartinės Makedonijos teritorijoje, vos nemirė dėl priešlaikinio gimdymo komplikacijų.

Teigiama, kad vėliau ji išgyveno vaikystę skurde ir būdama trejų prarado mamą, o vėliau ir tėvą, išėjusį į karą.

Pasak pranešimų, Babą augino geri kaimynai ir artimi šeimos draugai, kol jai sulaukus septynerių tėtis grįžo iš karo ir vedė kitą moterį.

Vaikystėje jos mėgstamiausias užsiėmimas buvęs žaisti gydytojus, o kiti vaikai būdavę jos pacientais.

Tragedija ištiko 12

Tačiau 12 metų Babą ištikusi tragedija – keistas nelaimingas atsitikimas, po kurio ji liko akla.

Pasakojama, kad ji žaidusi su savo pusbroliais ir pusseserėmis, kai prasidėjusi audra, pakėlusi ją į orą ir numetusi į gretimą lauką.

REKLAMA

Jai pamėginus atmerkti akis prasidėjusi agonija – į akis buvo patekę purvo ir dulkių. Nepaisant trijų operacijų, niekas negalėjęs išgelbėti jos regėjimo.

Teigiama, kad tuomet ji buvusi išsiųsta į aklųjų mokyklą. Tačiau ten besimokydama ji gavusi savo tėčio laišką, kuriame buvę rašoma, kad jos pamotė mirusi gimdydama ir kad Baba neturinti kito pasirinkimo - reikią grįžti namo ir rūpintis mažais broliukais ir sesutėmis.

Tuomet Baba Vanga pradėjusi suprasti turinti dovaną. Vėliau ji vėl apgavusi mirtį būdama 18, kai susirgo pleuritu - liga, paveikiančia plaučius ir kvėpavimą. Gydytojai tuomet manę, kad ji mirsianti.

Sapnuose ji pradėjusi matyti neįprastus dalykus, girdėti balsus, kalbėtis su mirusiaisiais ir augalais, o taip pat matydavusi vizijas, kurios jai padėjusios nuspėti įvykius, vėliau išsipildžiusius su „neįtikėtinu tikslumu“.

Mistikė ir po mirties nesiliauja stulbinti žmonių savo pranašystėmis, kurių ji niekada neužrašė, tačiau jomis dalijasi jos darbuotojai, nepaisant to, kad ji pati nuo krūties vėžio mirė 1996 metais, būdama 85-erių.

Teigiama, kad pranašė numatė „Brexit“, bokštų dvynių atakas ir ISIS iškilimą bei kitus istorinius įvykius. Žmonės tiesiog plūsdavo į jos kuklius namus kalnuose, norėdami išgyti ir sužinoti savo ateitį.

Paskutinėmis savo gyvenimo dienomis ją aplankiusieji sako, kad nusilpusi Baba sėdėdavo savo svetainės viduryje šalia stalelio su dovanomis iš lankytojų.

Kai nepranašaudavo ir nemegzdavo, ji atrodydavo pavargusi ir išblyškusi, o kartais net sunkiai kalbėdavo.

REKLAMA

Taip pat teigiama, kad ji svečių prašydavo atsinešti cukraus kubelių, kuriuos ji prieš pranašaudama laikydavo rankose, lyg tai būtų kristalai.

Pasakojama, kad paskutiniame savo interviu Baba pasauliui paliko skaudžią žinutę. Ji sakė: „Būkite pakantūs vieni kitiems, nes visi esate mano vaikai!“

 Kaip rašėme anksčiau, atskleistos Babos šiurpą keliančios pranašystės apie tą dieną, kai „pasibaigs pasaulis“.

Ji teigė, kad tai nutiks 5079 metais. Nors ji neatskleidė daugiau detalių apie tai, kodėl ir kaip tai nutiks, sakoma, kad jos pranašystės pildosi 85 procentų tikslumu.

Artimiausios pranašystės

Pasirodo, kad ji yra numačiusi ir svarbių įvykių ateinantiems 12 mėnesių. Jų tarpe – Europos ekonominė griūtis ir bandymas nužudyti Vladimirą Putiną.

Teigiama, kad ji manė, kad grėsmė Putinui kils iš jo paties apsaugos komandos tarpo, tačiau ji nepatikslino, ar Rusijos prezidentas šio išpuolio metu žus.

Ji manė, kad Aziją ištiks milžiniškas cunamis, primenantis 2004 metų tragediją, o Rusijoje nukris meteoritas.

Ne tik tai – Donaldas Trumpas susirgs paslaptinga liga, dėl kurios liks kurčias ir patirs smegenų traumą. 1989 metais ji taip pat atspėjo, kad Ameriką ištiks teroro ataka, kurią įvykdys du „plieniniai paukščiai“.

Ji sakė: „Siaube, siaube! Amerikos broliai kris, užpulti plieninių paukščių. Vilkas kauks krūmuose, liesis nekaltas kraujas.“

Teigiama, kad Baba nuspėjusi 2016 metų islamo ekstremistų invaziją į Europą – konfliktą, kurio pradžią ji matė 2010 metų Arabų Pavasaryje.

Taip pat paaiškėjo, kad ji numatė, kaip Putinas ir Rusija dominuos pasaulyje.

1979 metais susitikime su rašytoju Valentinu Sidorovu Vanga sakė: „Viskas ištirps kaip ledas, tik vienas dalykas liks nepaliestas - Vladimiro šlovė, Rusijos šlovė.

REKLAMA

Aukai užkraunama per daug. Niekas negali sustabdyti Rusijos. Viskas bus nušluota nuo jos kelio, o ji ne tik išliks, bet ir karaliaus pasaulyje.“

Aklosios mistikės ateities pranašystės

Ledo kepurių tirpimas. Nuo 2033 iki 2045 metų ištirps ledo kepurės, o dėl to pakils vandenynų lygis. Europą valdys musulmonai, o pasaulio ekonomika klestės.

Klonavimas išgydys daugumą ligų. Klonavimo iškilimas leis gydytojams išgydyti bet kokią ligą, nes kūnas bus paprastai ir lengvai pakeičiamas.

JAV pradės islamiškosios Romos puolimą klimato pagrindu veikiančiu greitojo šaldymo ginklu.

Raudona ir žalia. Nuo 2072 iki 2086 metų klestės į klases nebesusiskirsčiusi, komunistinė visuomenė, žengianti koja kojon su iš naujo atgimusia gamta.

Marso puolimai. Nuo 2170 iki 2256 metų atsitiks daugelis dalykų, įskaitant Marso kolonijos virsmą atomine valstybe ir nepriklausomybės nuo Žemės reikalavimą, bus įkurtas povandeninis miestas ir ateivių paieškose bus atrasta „baisių“ dalykų.

Kelionės laiku. Kažkuriuo metu tarp 2262 ir 2304 metų bus išrastos kelionės laiku. Prancūzijos kariais pradės kovą su islamiška Prancūzijos valdžia.

Taip pat bus atskleistos „mėnulio paslaptys“. Žemės pabaiga. Nuo 2341 metų serija gamtinių ir žmogaus sąlygotų tragedijų padarys mūsų planetą negyvenama. Žmonija paspruks į kitą saulės sistemą, tačiau išteklių bus nedaug, todėl prasidės karai.

Grįžimas atgal – nuo 3815 iki 3878 metų. Civilizacija bus sunaikinta ir žmonės gyvens kaip gyvuliai, kol iškils nauja religija, kuri išves mus iš tamsos.

REKLAMA

Nemirtingi ateivių hibridai. Nuo 4302 iki 4674 metų bus sunaikintos blogio ir neapykantos sąvokos, žmonės įgis nemirtingumą ir asimiliuosis su ateiviais.

340 milijardų žmonių visoje visatoje galės kalbėtis su Dievu. Visko pabaiga. Pasaulis pasibaigs 5079 metais.

Ar Baba Vanga numatė šiuos įvykius?

Povandeninio laivo „Kursk“ tragedija

1980 metais akla pranašė numatė, kad 1999 metų rugpjūtį „Kursk“ bus padengtas vandeniu ir jo verks visas pasaulis.“

„Kursk“ buvo rusų povandeninis laivas, kuris 2000 m. rugpjūčio 12 dieną nuskendo Barentso jūroje, nusinešdamas visų jame buvusių žmonių gyvybes.

9/11

1989 metais Baba Vanga sakė: „Siaube, siaube! Amerikos broleliai kris, užpulti plieninių paukščių. Vilkai kauks krūmuose, liesis nekaltas kraujas.“

2001 m. rugsėjo 11 dieną islamo ekstremistų užgrobti lėktuvai rėžėsi į Pasaulio Prekybos Centrą Niujorke, nužudydami tūkstančius žmonių.

Trečiasis pasaulinis karas

Baba įspėjo, kad pasikėsinimai į keturių pasaulio valstybių vadovų gyvybes 2010 metais bus viena iš Trečio pasaulinio karo pradžios priežasčių.

Kai kurie žmonės atmetė šią pranašystę kaip nepasitvirtinusią, kadangi manoma, kad šie valstybių vadovai turėjo būti Obama, Sarkozy, Netanyahu, Putinas ir Gordonas Brownas.

Vis dėlto, akylesni stebėtojai atkreipė dėmesį, kad Hamas lyderis Mahmúdas al-Mabhouhas buvo nužudytas Dubajuje 2010 m. sausio 19 dieną, o Lenkijos lyderis Lechas Kaczynskis buvo rastas miręs įtartinomis aplinkybėmis 2010 m. balandžio 10 dieną.

Dar kiti pastebi, kad Libijos pulkininkas Muammaras Gaddafis buvo nužudytas 2011 m. spalio 20 dieną, o Sadamas Husseinas mirė keleriais metais anksčiau, 2006 m. gruodžio 30 dieną.

REKLAMA

Visos šios mirtys siejamos su Arabų Pavasariu, kuris, pasak Babos, pradės įvykių virtinę, privesiančią prie artimiausio pasaulinio karinio konflikto.

Sirija

Prieš mirdama pranašė paliko šiurpą keliančią pranašystę apie atominius ginklus. Teigiama, kad Baba nuspėjusi 2016 metų islamo ekstremistų invaziją į Europą - konfliktą, kurio pradžią ji matė 2010 metų Arabų Pavasaryje.

Taip pat pasakojama, kad ji įspėjo apie konfliktus Sirijoje, kurių metu „musulmonai naudos cheminius ginklus prieš europiečius“.

Ši pranašystė neįtikėtinai panaši į Sarino dujų ataką, kurią, kaip manoma, įsakė Sirijos lyderis Basharas al-Assadas. „Brexit“

Teoretikai spėja, kad ji nuspėjo „Brexit“ – ji net išpranašavo, kad Europa „nustos egzistuoti“ iki 2016 metų pabaigos.

Šiaurės Korėja ir Donaldas Trumpas

Atrodo, kad Baba taip pat nuspėjo, kad 45-asis JAV prezidentas Donaldas Trumpas susidurs su krize, kuri „parklupdys šią šalį.“

Jos šiurpą keliančioje pranašystėje teigiama: „Visi galiausiai į jį sudės viltis, tačiau atsitiks priešingas dalykas: jis parklupdys šalį ant kelių ir tarp šiaurės bei pietų valstijų kils konfliktai.“ Kai kurie mano, kad „šiaurė ir pietūs“ čia reiškia Šiaurės ir Pietų Korėją.

Jo
2018-12-20 19:29:38
Bla Bla Bla... Bla Bla Bla
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
teisuolis 2020-04-17 14:38:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nu ir nesamones raso    ATSAKYTI
Onutė 2020-03-15 19:43:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"o Lenkijos lyderis Lechas Kaczynskis buvo rastas miręs įtartinomis aplinkybėmis 2010 m. balandžio 10 dieną" alio, kopūstagalviai!   ATSAKYTI
K 2020-03-14 11:24:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokia bus ateitis tik nuo mūsų kiekvieno priklauso. Elkimes teisingai dabar!   ATSAKYTI
WILHELM 2020-01-16 20:01:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pusprotės bobelės kliedesiai...   ATSAKYTI
??? 2019-12-29 12:02:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Įdomiausia tai, kad 2020 metams "pranašystės" irgi beveik tos pačios... :)   ATSAKYTI
Baba vanga fanas 2019-12-22 18:04:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Baba vanga informacijia 100% teisinga
   ATSAKYTI
Prietarai. 2019-12-06 03:07:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kodėl maniakai pradeda pranašauti? Kam naudingos pranašystės,kurias reikia jkonkretizuoti,pritemti?   ATSAKYTI
Prietarai. 2019-12-06 03:07:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kodėl maniakai pradeda pranašauti? Kam naudingos pranašystės,kurias reikia jkonkretizuoti,pritemti?   ATSAKYTI
Zivile 2019-01-19 11:12:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Aš taip suprantu galit kritikuoti.. nieko nėra amžino daiktą nuperki jis sugedo žmogus gimė jis miršta gyvūnai gamta medis užaugo nupjovė pagalvokit žmonės mes nežinom kas kada kas atsitiks, aš manau pats žmogus turi žinot kuo tikėti kuo netikėti kas dabar vyksta visam pasauly visokie žudymą nusikaltimai prievartavimą moterų vaikų vyrų jus galvojate kad kaip susikūrė pirmi žmonės to nebuvo buvo ir buvo dar baisiau bet nebuvo žurnalistų nebuvo televizoriaus interneto telefono ir kitų technologijų kur viešnia informacija o dabar žmonės skaito baisius yvykius y vykusius visame pasauly nervuojasi pergyvena ginčyjasi viens su kitu kolioja komentatorių vienas kitą tai pagalvokit ar ne psichologinė traumą daro mūsū technologijos pagalvokit jai nebūtų technologijų dabar viskas dinktų yvyktų katastrofa pasauly. Nes visi pripratę kad perkami daiktai palengvina darbą bet už tai mokam didelius pinigus kodėl senovėje pinigų aukso turėjo bet nebuvo ką pirkti o mes turim visko pilnos parduotuvės bet ne visi galim nusipirkti nes neturim pinigų    ATSAKYTI
Mena 2019-01-14 11:07:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Pasikapsčiau senuosiuose įrašuose, radau va kažkur 2005 metų įrašą:

2008 - Покушения на 4 глав правительств. Конфликт на Индостане. Это явится одной из причин 3 - ей мировой войны.

2010 - Начало 3 - ей мировой войны. Война начнется в ноябре 2010 года и окончится в октябре 2014 года. Начнется как обычная, затем будет применено сначала ядерное, а потом и химическое оружие.

2011 - В результате выпадения радиоактивных осадков в Северном полушарии не останется ни животных, ни растительности. Затем мусульмане начнут химическую войну против оставшихся в живых европейцев.

2014 - Большинство людей будет страдать гнойниками, раком кожи и др. кожными болезнями (следствие химической войны).

2016 - Европа почти безлюдна.

2018 - Новой мировой державой становится Китай. Развивающиеся страны превращаются из эксплуатируемых в эксплуататоров.
https://ru.fishki.net/picsw/012008/24/vanga/01.jpg

Neįvyko nei vienas, ačiū Dievui aišku. Bet mažiau tikėkite medija. Ko tik nepadarys dėl peržiūrų :)    ATSAKYTI
Anonimas 2019-10-16 16:12:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tu šiaip durnas? Pažiurėk kiek dalykų ji išpranašavo , žmogau visko gali būti , kad pasaulis sugrius kaip murinė siena.    ATSAKYTI
Pilietis 2019-01-12 16:07:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Šiaurinė ledo kepurė jau pilnai ištirpo 2003. https://youtu.be/Vj1G9gqhkYA
Geležinių paukščių sąvoka dingo dar iki 1800 metų.
Evreju sojuzas jau buvo pasmerktas nuo pat pradžios vien dėl to, kad pinigai spausdinami neribotu kiekiu nedengiant turimu auksu.
Vanga niekada neslėpė simpatijos slavų nacijai ir niekada neprieštaravo dievų valiai. Tikėtina, kad taip ir bus.
   ATSAKYTI
Algis 2019-01-11 18:34:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Lietuva baigia nukvakti su savo istatimais kas dedasi europoj o cia tokia salele balsa kelia greit nieka nebeliks gales vien seimas sedeti skveriuke   ATSAKYTI
Rūta 2020-01-29 19:18:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
bėk pasimelsti arba pasi-kark, kvaiša.   ATSAKYTI
Babyte 2019-01-08 14:46:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Babyte Brone Ramanausko sukurta :)   ATSAKYTI
Albis 2019-01-05 21:40:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Marse tikrai mūsų broliams per šalta, o kas liečia pasaulio pabaigą, tai visai realu. Apart manęs palyginus netoli yra tokių žvaigždžių, kurių masė yra žymiai didesnė už mūsų saulės sistemos planetas kartu sudėjus. O tokioms žvaigždutėms kiek sujudejus viskas viskas pasikeistų šviesos greičiu. Taip, kad nieko nėra amžino.
   ATSAKYTI
Tamsunas 2019-01-14 00:54:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Iš kur žinai? Gal matei?
   ATSAKYTI
Matriona 2019-01-03 09:01:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Maskvos daug tiksliau ispranasavo ,nors ir mire anksciau uz Vanga.   ATSAKYTI
Dar 2019-01-01 12:32:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Neparase kad 2950m.visas lietuvos barakudas prades pudrint smeginis marsieciams irtaip uzvaldys daugiau kaip 50%marsa,tie juk glusai nera susidure su lt barakudomis.   ATSAKYTI
Raušan 2019-01-11 10:37:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Cha cha cha patinka žmonės su humoru    ATSAKYTI
Ha 2018-12-31 19:47:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Pasakos ir daugiau nieko, vaikams pries miega kiek tu pasaulio pabaigu buvo ir nei viena nepasotvirtino pavz 2000 ar 2013 ir kas buvo o gi nieko   ATSAKYTI
Dalia 2018-12-29 21:08:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Fu   ATSAKYTI
Nebūtinas vardas Kazimieras, Lietuvos šv 2018-12-29 05:44:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Garbė TV3. Nors vienas portalas reikšmingai perspėjo. Jei nebūtų A+A Vangos, reikėtų nors Mikalda, Nostradamu ar Makiaveliu kliautis   ATSAKYTI
Vaga 2018-12-28 11:20:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Nieko nematau cia tikslaus   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Moteris pasidalijo genialu triuku (nuotr. facebook.com)
Entuziastingi sodininkai stengiasi daryti viską, kad jų augalai kuo gražiau žydėtų. Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų – augalai gauna per daug vandens ir dėl to gali ...
Česnakai (nuotr. shutterstock.com)
Česnakai – produktas, kuris patiekalams gali suteikti ypatingą skonį ir aromatą. Tačiau česnakų lupimas, ypač, jei jų reikia daug, gana varginantis ir nemalonų kvapą ant rankų ...
Tirpalas dantims juodinti buvo nemalonaus kvapo
XV-XVIII amžiuje Japonijoje kilmės, grožio ir sveikatos standartai buvo tai, kas šiandien dienai jau yra istorija ir sunkiai įsivaizduojama.  Nemalonaus kvapo tirpalas ...
Veido priežiūra (nuotr. Shutterstock.com)
Laikas akis į akį susidurti su faktais – tai nėra tinkamas laikas jūsų odai. Oro tarša daugelyje šalių didėja, smogas prasiskverbia pro odą, jums reikia apsaugos nuo saulės ...
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)
Daugelis žmonių ledo kubelius naudoja atvėsinti gėrimams. Tačiau tai toli gražu ne vienintelis galimas jų panaudojimo būdas. Ledo kubeliai gali pasitarnauti ir, pavyzdžiui, ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų