Minties galia – šiais laikais populiari tema. Knygynuose apstu knygų, kaip mintimis prisišaukti tai, ko nori, seminarų šia tema taip pat netrūksta, o žmonių patirtys – įvairios. Kol vieni sako pabandę ir nieko nepešę, kiti pasakoja nuostabias istorijas, kaip prisitraukė į savo gyvenimą svajonių darbą, automobilį, namą ar net vyrą.

Ieva su vyru

Ieva su vyru

Ieva Žigonė minčių keitimo technikas jau taiko apie aštuonerius metus. Kai jai buvo 21-eri, mergina išgyveno skausmingą išsiskyrimą su vaikinu ir tuomet ji sulaukė pasiūlymo.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Žigonė su vyru

Susikūrė automobilį

„Visai netyčia mano grupės draugas man pasakė: susirask du akmenukus, vienas akmenukas reiškia padėką – ištraukus būk dėkinga už tai, ką turi – o kitas akmenukas – kūrimą to, ko nori. Tie jo žodžiai buvo pirmas kartas, kai išgirdau apie kitokią mąstymo perspektyvą ir galimybę kurti mintis. Todėl aš susiradau du akmenukus, pradėjau gilintis į tokius populiarius filmus kaip „The Secret“ (paslaptis – red.), ir ėmiau taikyti tas metodikas.

REKLAMA

Pats pirmas man išsipildęs dalykas – automobilis. Pamenu, kaip eidavau su namų raktais, ištiesdavau ranką ir įsivaizduodavau, kad atrakinu mašiną – mintimis kurdavau tą vaizdą ir labai gyvai įsivaizduodavau, kaip turiu tą automobilį.

Atsitiko taip, kad po mėnesio brolis iš kažkur gavo pinigų, sudėjo juos su tėvų pinigais ir nupirko man automobilį, nors anksčiau net jokios kalbos nebuvo apie jį“, – pasakojo Ieva.

Svajonių santykiai

Kitas dalykas, ką mergina pasakoja susikūrusi – tai savo svajonių santykius. Po sunkaus išsiskyrimo ji, pasitelkusi minčių valdymo technikas, ėmė galvoti ne apie tai, ko ji nenori ar bijo, o apie tai, kaip norėtų, kad būtų. „Mintyse pradėjau kurti jausmą savyje, kad jau turiu žmogų, kuriuo labai pasitikiu, su juo jaučiu didelį saugumo jausmą ir nepriklausomybę. Aš matydavau, kaip po žvaigždėtu naktiniu dangumi stoviu su tuo žmogumi (veido nemačiau). Taip pat mačiau, kaip su tuo žmogumi sėdime vienas priešais kitą ir medituojame.

Nusiuntus tokį užsakymą visatai, neilgai trukus ėmiau bendrauti su vienu vaikinu. Tada iškart ir atpažinau tą jausmą, kurį pati kūriau. Supratau, kad tai yra tas žmogus, kurį kūriau. Mes dabar su juo esame jau šešerius metus kartu, metus esame susituokę.

Tai, ką sukūriau, išsipildė – absoliutus nepriklausomybės jausmas, bet kartu ir saugumo jausmas – galiu viena išvažiuoti į kelionę, ir jis nepavydės. Be to, ir medituojame kartais kartu – visai kaip įsivaizdavau“, – entuziastingai pasakojo Ieva.

Ieva su vyru

Atsidūrė Vilniuje

Ieva minties galių technikų išmokė ir savo vyrą – tuomet abu, gyvendami Kaune, ėmė vizualizuoti, kad gyvena Vilniuje. Būdami Kaune tiesiog vaidindavo, kad ten jie yra tik svečiuose, o būdami Vilniuje įsivaizduodavo, kad jie turi, kur nakvoti.

REKLAMA

„Kadangi tuo metu stresuodavau dėl darbo, nusprendžiau sugalvoti, kaip turėtų būti – sugalvojau, kad noriu dirbti reklamos agentūroje. Gavosi taip, kad man net nereikėjo niekur to darbo ieškoti – vykdžiau projektą savo sename darbe su viena reklamos agentūra, kurioje, pasirodo, dirbo mano tėvų draugas, kuris man ir pasiūlė dirbti reklamos agentūroje Vilniuje. Aš sutikau ir gavau darbą.

Tuo tarpu mano vyras neturėjo tame jokios patirties, jis dirbo Kauno pilies prižiūrėtoju, tačiau ir jis sumąstė, kad nori dirbti reklamos agentūroje. Jis išsiuntinėjo savo motyvacinį laišką, jį meniškai aprašė, ir iškart gavo darbą. Taip mes dviese gavome darbus Vilniuje, gyvenome Žvėryne – ir taip visiškai viskas, ką kūrėme, išsipildė“, – pasakojo Ieva.

Sukūrė verslą

Pasikeitus merginos svajonėms, Ievai reklamos agentūroje pasidarė nebeįdomu. Ji pradėjo generuoti idėją, kad jai nebereikia dirbti ofise.

„Darbe per pertrauką vaikščiodavau palei upę ir įsivaizduodavau, kad nešu į darbą pareiškimą išeiti ir įsivaizduodavau, kad ateinu tik aplankyti kolegų.

Gavosi taip, kad išėjau iš darbo , nežinodama, ką toliau daryti. Mama man pasiūlė su ja važiuoti į Turkiją pailsėti. Kol ten ilsėjausi, skaičiau knygas apie verslą ir galvojau, kaip būtų smagu turėti savo verslą. Pradėjau generuoti tą idėją. Tada mano kolega pasiūlė drauge kurti reklaminių paslaugų įmonę. Taip ir atsitiko – mes įkūrėme mažą agentūrą.

Nors Lietuvoje tokių agentūrų yra labai daug, tad galvoti, kad ji bus sėkminga, yra labai optimistiška, aš žinojau, kaip tai veikia, ir pasitikėjau minčių galia. Kartu su mano kolega, kuris taip pat domisi energetika, pradėjome kurti energetinį srautą, kuris mums pritrauktų klientus. Mes kasryt tuo pačiu metu darėme energetines praktikas, kurios pritraukia klientus – per savaitę mes gavome užsakymą iš didelės Lietuvos įmonės, dar po kelių – iš kitos. Tad nuo visiško nulio, su energetine technika galima prisitraukti pinigus ir klientus. Dabar aš gyvenu laisvai, man nereikia sėdėti ofise, galiu važinėti dviračiais, eiti į masažus ir dirbti, iš kur noriu“, – kalbėjo Ieva.

REKLAMA

Galiausiai mergina sugalvojo, kad norėtų dirbti gražioje vietoje – gamtoje, ir pro savo langą matyti vandens telkinį.

„Ėmiau vizualizuoti, kaip virtuvėje darau maistą ir matau vandens telkinį. Po maždaug trijų mėnesių pamačiau butų reklamą Trakuose. Kai atvažiavome čia apsižiūrėti, man susikaupė ašaros, nes supratau, kad esu bute, kurį susikūriau. Jį iškart užsirezervavome. Nors ir neturėjome pinigų, bet galop pasiėmėme paskolą ir jį nusipirkome. Tad dabar gyvenu savo susikurtame bute, su savo susikurti vyru, dirbu savo susikurtą darbą ir važinėju savo susikurtu automobiliu“, – kalbėjo Ieva.

Ieva Žigonė

Niekas neveikia

Nors Ievai visos šios minčių galių technikos suveikė puikiai, yra daugybę žmonių, kurie vizualizavo, kūrė, įsivaizdavo, išjautinėjo savo svajones ilgai ir nuobodžiai, tačiau liko nieko nepešę. Ieva sako, kad taip vyksta dėl to, kad žmonės nežino šių praktikų niuansų:

„Taikant šias praktikas, yra keturi aspektai. Pirmiausia – dėkingumas esamai situacijai. Jei tu nebūsi dėkingas esamai situacijai, tu negalėsi generuoti aukštų vibracijų, todėl pradžioje turi pajausti dėkingumą dabarčiai – vieni tam pasitelkia meditacijas, kiti rašo padėkas. Antras aspektas – noro reikšmingumas. Jei tu sureikšmini norą, kad tik su juo būsi laimingas, tu jo niekada negausi. Noras turi būti kaip savaime suprantamas žinojimas, kad tu jį turi čia ir dabar. Tai kartu ir trečias aspektas – teisinga vizualizacija. Jei kuri kažkur į ateitį, tu iki savo noro eisi ir eisi. Reikia įsivaizduoti, kad turi čia ir dabar.

REKLAMA

Kai einame toliau, yra tam tikrų pasąmoninių blokų pašalinimas. Kartais materializacijos neveikia, nes pasąmonėje yra blokai, kurie neleidžia joms suveikti. Tam yra daug technikų – ir meditacijos, ir kiti. Tad tai yra darbas su savimi, taikant kompleksines technikas. Pagrindinis dalykas – tikėjimas, kad viskas yra energija, o mintis yra stipriausias energetinis impulsas“, – sakė Ieva.

Magiškas mąstymas

Psichologas, psichoterapeutas Olegas Lapinas tv3.lt sakė, kad minties galia psichologijoje vadinama magišku mąstymu ir tai remiasi kūdikio smegenų idėja.

„Ši idėja sukurta dar kūdikio smegenų, nes kūdikis nežino, kad rezultatai ateina su veiksmu. Kadangi jis to veiksmo dar atlikti nemoka, už jį atlieka tėvai, reaguodami į jo norus. Kūdikis pradeda tikėti norų galia – kad jam užtenka norėti, tas ir atsitiks. Ši idėja psichologijoje vadinama magišku mąstymu. Tuomet vaikai, kažko norėdami arba prašo, arba šaukia, kad nori, ir tas noras yra išpildomas. Suaugusiojo mąstymas – ne magiškas mąstymas. Jis pagrįstas mainais, kur už viską reikia mokėti. Mainų principas paprastai užstoja, uždengia tą magišką mąstymą. Tokie dalykai kaip Silva metodas, vizualizacijos, pasąmonės galia siūlo tą patį – labai konkrečiai užsinorėti, garsiai paprašyti ir tada tas ir ateis.

Visgi, nors tai ir yra magiškas mąstymas, jis kartais veikia, nes turi tokią tikimybę. Jeigu žmogus deda pastangas ir negauna rezultato, magiškas mąstymas siūlo alternatyvą – paprašyti ir tikėti. Kai kuriais atvejais magiškas mąstymas yra geresnis variantas, nes negąsdina aplinkos, o aktyvus siekis, iš kitos pusės, pasaulyje ne visada ir suveikia, nes kartais per didelis noras ir pastangos duoda priešingą rezultatą“, – sako O. Lapinas.

REKLAMA

Olegas Lapinas

Tiki arba ne

Tad ar veikia ta minčių galia? Psichologas sako, kad magija yra magija, ja galima tikėti, arba ne.

„Kūdikio pasaulyje atsiduriame tada, kai darome kažką magiško, o tie norai kartais ir tikrai išsipildo. Tačiau mes negalime garantuoti, kad išsipildys, nes atsistojame į kūdikišką poziciją – tarsi nieko negalime pasiūlyti pasauliui, bet norime gauti namą, butą, Mersedesą, kad vaikams viskas būtų gerai. Gyvenime visgi yra žymiai daugiau situacijų, kai turime kažką realaus padaryti, o ne tik užsinorėti ir įvardinti. Magiškas mąstymas ir neturi dažnai veikti, nes pasaulis vis tik reikalauja mūsų dalyvavimo“, – sako O. Lapinas.

Savo klientėms psichologas nepatartų naudoti magiškojo mąstymo.

„Norinčiai ištekėti patarčiau kitus dalykus arba nedaryti jokių, nes noras ištekėti realiai verčia dažnai į priešingą rezultatą, čia būčiau už tokį ramesnį požiūrį, geriausia būtų merginai iš viso nesistengti. Tuo tarpu statant namą, sporte, pirmiausia rekomenduočiau praktinius veiksmus“, – sakė O. Lapinas.

R
2016-07-15 22:57:11
Tai tikrai veikia :)
Ir pati esu praktiškai iš niekus sau susikūrusi butą, vyrą, mašiną, kelionę į Ameriką, o dabar - ir namą. Tik noriu pastebėti, kad mano norai daugiau žaidimas, svajonės, kai elgdavausi ir galvodavau taip, tarsi tai jau turiu čia ir dabar. Be įtampos, smagiai.
Pabandykite išlaisvinti savo svajones, patikėkite kad jos jau išsipildė, tegul svajonės suteikia jums malonumą ir džiaugsmą, o ne įtampą, ir jos, labai tikėtina, išsipildys!
Atsakyti
(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Žigonė su vyru
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Visko priežastis Dievas 2018-12-25 18:50:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visa tai duoda Dievas. Šventajame rašte parašyta "ko tik melsdamiesi prašote tikėkite, kad gausite ir tikrai taip bus".   ATSAKYTI
blossomthingsaj 2019-04-27 21:54:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Zmones patys sau susukuria dieva ..Labai Aciu tam zmogui (o ne Dievui)uz si straipsni labai naudingas   ATSAKYTI
Virginija 2016-07-17 18:54:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kaip to ismokti?   ATSAKYTI
Tomas 2016-10-04 21:31:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Perskaitykit knygą "Jūsų pasamonės galia" J. Murphy. Yra daug daugiau knygų ta tema, bet galit pradėt nuo jos   ATSAKYTI
Vaidas 2018-07-16 18:27:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mintys realybę formuoja labiau nei kiti dalykai. Norint išmokti valdyti mintis vien knygų neužtenka, reikia pastoviai praktikuotis. Plačiau http://www.tetaklubas.lt/   ATSAKYTI
anna 2016-07-17 00:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tas jos ,,susikūriau vyrą, darbą ir namą ant ežero kranto" reiškia ne ką kitą kaip: SUTIKAU gerą vyrą, su kuriuo puikiai sutariame, RADAU darbą, kurio norėjau arba PRADĖJAU savo verslą, UŽSIDIRBAU PINIGŲ (arba paskolą pasiėmiau) ir ĮSIGIJAU namą ant ežero kranto. Viskas ko ji norėjo atsirado ne jos minčių galia (tarsi džinas iš butelio, jai gulint lovoj ir TV žiūrint), o jos PASTANGŲ, jos padarytų SPRENDIMŲ, ĮDĖTO DARBO darbo dėka (gero vyro atveju - jos ir jos vyro pastangų dėka). Kokia čia dar stebuklingoji minčių galia??? :D Tai elementarus dėsnis: kažko nori? JUDINK SUBINĘ!!! Siek to, ko nori ir gausi, jei teisingus sprendimus gyvenime darysi. :)   ATSAKYTI
Linas 2016-07-16 09:36:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gal tetis truputi padejo? :) Tetes draugas, tete su broliu....Nors svajoti reikia....gyvenimas grazesnis ;)   ATSAKYTI
Kazko mazai materializavo 2016-07-16 00:05:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kelione i marsa reikejo dar, arba i menuli.   ATSAKYTI
R 2016-07-15 22:57:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai tikrai veikia :)
Ir pati esu praktiškai iš niekus sau susikūrusi butą, vyrą, mašiną, kelionę į Ameriką, o dabar - ir namą. Tik noriu pastebėti, kad mano norai daugiau žaidimas, svajonės, kai elgdavausi ir galvodavau taip, tarsi tai jau turiu čia ir dabar. Be įtampos, smagiai.
Pabandykite išlaisvinti savo svajones, patikėkite kad jos jau išsipildė, tegul svajonės suteikia jums malonumą ir džiaugsmą, o ne įtampą, ir jos, labai tikėtina, išsipildys!   ATSAKYTI
anona 2016-07-17 00:40:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Taip, labai tikėtina, kad jos išsipildys, jeigu jų SIEKSI, DIRBSI, STENGSIESI, kad tos svajonės ir troškimai taptų realybe. :) Pvz., kažkada ŽIAURIAI norėjau riedučių ir dviračio. Ir abu juos gavau, nes STENGIAUSI: gavau pinigų ar pasitaupiau, susiradau ko noriu už norimą kainą ir NUSIPIRKAU, o ne laukiau, kad mano minčių galių dėka jie prieš nosį išdygtų ar kas nors, "paveiktas tų galių" man padovanotų. :)   ATSAKYTI
Skaitytoja 2016-07-15 18:42:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Apsoliuti nesamonė. Norėjo darbo, tai cv išsiuntė ir gavo darbą. WoW, tai tik išrinktiesiems!    ATSAKYTI
Susirūpinęs, man svarbu... 2016-07-14 22:31:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Laikas pasvajoti apie smegenis... Psichologinė pagalba:
„Jaunimo linija“ - 8 800 28888

Darbo laikas: visą parą
Emocinę paramą teikia: savanoriai   ATSAKYTI
Ausra 2016-07-14 17:11:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Paskaitykite Valerij Sinelnikov knygų .Visų šitų minčių magijos pradininkas ir kūrėjas.Juo Čia visi ir remiasi.   ATSAKYTI
Lola 2016-07-14 15:06:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
100%sutinku Ir realu!!! Šaunuolė taip Ir toliau !!!!!   ATSAKYTI
* 2016-07-14 13:29:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Reikes ir man pradet svajot, gal ka gero prisvajosiu.   ATSAKYTI
Juozas 2016-07-14 10:57:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Šaunuolė mergaitė. O visi heiteriai tegul pavydi :)   ATSAKYTI
ata 2016-07-14 01:16:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Susikurk vaikų. Neišeina?   ATSAKYTI
Luara 2016-07-14 11:58:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kai ji norės vaikų, tikrai turės!
   ATSAKYTI
Zydiskos sapaliones 2016-07-13 22:52:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Nieko daugiau.   ATSAKYTI
anona 2016-07-17 00:43:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
New Age` inės sapalionės, o ne žydiškos. :)   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Pora (nuotr. Shutterstock.com)
Skaitmeninių naujienų portale Mashable 2017 metais buvo publikuotas straipsnis, skambiu pavadinimu „Europa myli sekso žaislus“. Jame aprašyti tyrimo, kuris nagrinėjo, kaip ...
Erotika  (nuotr. 123rf.com)
Moters taško „G“ niekaip rasti negalintys vyrai dabar turi tam pateisinamą priežastį – mokslininkai sako, kad šis taškas neegzistuoja. Mokslinio tyrimo metu nerasta jokių ...
Seksas gryname ore 123rf.com
Didžioji dalis visuomenės nepajuto karantino įtakos santykiams ir išlaikė įprastą seksualinį gyvenimą. Ir turintys atsitiktinių partnerių, ir turintys nuolatinį partnerį ...
Seksas (nuotr. 123rf.com)
„Seksas su kolega iš darbo buvo nuostabus. Jis – vedęs, bet atrodė visiškai mane įsimylėjęs. Tada jis staiga mane paliko, parašęs žinutę karantino pradžioje. Taip baigėsi ...
Seksas (nuotr. 123rf.com)
Norite išvalyti veido spalvą, pagerinti nuotaiką ir sumažinti vėžio, širdies ligų ir kitų pavojų sveikatai riziką? Ne, atsakymas pateiktas ne stebuklingoje piliulėje – jis yra ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų