4-metės pokalbis su ledais prajuokino internautus: išpopuliarėjo žaibiškai

Ketverių metukų mergaitė išgarsėjo internete, kai jos mama pasidalino nuostabiu jos ir ledų pokalbiu, belaukiant pradėti juos valgyti.

Ar jau esate matę naują daugelio tėvų išbandytą kantrybės iššūkį, kai tėvai vaikui duoda ką nors skanaus ir pasako, kad iškart valgyti dar negalima? Paprastai skanumynas padedamas vaikui prieš akis, ir mama arba tėtis paprašo palaukti, kol sugrįš. Šis mielas ir juokingas išbandymas vaikui kainuoja daug susitvardymo – arba vaikas tiesiog pasiduoda.

Viena mama neseniai šį triuką išbandė su keturmete dukra, o dukros reakcija buvo tiesiog neįtikėtinai juokinga.

Priešais keturmetę Ceci Grace Goggin iš Atlantos, Džordžijos valstijos, JAV, buvo padėti ledai, ir vaikui buvo pasakyta, kad dabar jų valgyti dar negalima, kad reikia truputį palaukti. Mergaitės mama Beth tuomet išėjo iš kambario, bet jame paliko vaizdo kamerą, norėdama pamatyti, kokia bus dukros reakcija, rašoma mirror.co.uk.

Pasirodo, mažoji Ceci pradėjo kalbėtis su ledais. Ji ledų klausė: „Kaip tau sekasi?“, o tada priminė ledams (o gal ir sau pačiai), kad mama dar neleido jų valgyti.

Tada mergytė ėmė imituoti ledų valgymą, o galiausiai uždainavo vieną atlikėjos Pink dainą. Vaizdo įrašo pabaigoje ji labai apsidžiaugia, kai grįžus mamai gauna leidimą kibti į ledus.

Jos mama sakė: „Kiek mačiau, Ceci ledų nevalgė – nebuvo jokių laižymo žymių. Ji – labai bendraujantis vaikas, kuriai patinka Pink muzika ir kuri viską žino apie šios atlikėjos dainas. Šį dalyką išbandžiau norėdama pasižiūrėti, ar mano dukra turi kantrybės – manau, kad išbandysiu dar kartą, priešais ją padėdama planšetę.“

 


Rašyti komentarą...
N
Ne mama
2020-07-24 20:31:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tavo tiesa!!!Vaikams reikia leisti,skatinti, duoti,versti daryti tai,kad uzaugtų kuo didesni lepuneliai,vaikšciotu įsikibę į telef.,bijotu bulvę nuskust,siltnami išravet.Bet,va valgyt,tai jau kuo skaniau ,kuo maloniau mama dirbdama ir dar kokiai 15-metei turi paruosti.Kai yra berniukų,jau nuo 10 m.mokancių pasigaminti.Reikia galvoti prieš rasant.Ko gero,aprekti rasancioji nepatingi,ar net negalvoja,kad tuo momentu netinkamai elgiasi.
Atsakyti
-2

M
Mama
2020-07-25 09:42:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikės man paekperimentuoti. Įdomu kiek mano vaikai turi kantrybės.
Atsakyti
0

M
Marija
2020-07-26 10:49:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na bet jau mamos balselis.....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų