Rašyti komentarą...
Nu tikrą nesąmonių nesąmonė
neršinėkit nesąmonių
Na ,kad žurnalistai rašo ,tai būna paimti įvykiai iš gyvenimo.Pagarba jiems.Bet ,kad anglės beraštės ir bemokslės,tai faktas ,matot.Nesuprasti,kad esi nėščia.O jie visi naudoja vaistus,jeigu ką .Mano viena draugė anglė , tai ištisai rydavo kotraceptinius vaistus.Tai va.
@Nikolė Ryji kontraceptikus ir i kapus keliauji.Pasirodo venų trambozė.
Juk tai ivyko Anglijoij,tai viena,o antra niekam neidomu,kad nežinojo,kad ji laikina.Juk taip nebūna ir nereik juokint viso pasaulio.Keičiasi ir harmonu santykis,kūno pakitimai.
Kaip galima nejausti vaiko judesių ir n kitokių nėštumo simptomų, ant kiek reikia nemylėti savo kūno, kad nesuprast per 9mėn. Kad kažkas netaip
Cia juk TV3, berasciu portalas. Berasciai zurnalistai raso . Nieko nuostabaus. Kada galvoje svilpauja vejas--raso nesamones.
Straipsnis kaip ir "naujiena" copy paste, patikrinti kiek durniu tuo patikes. Ar bent viena sveiko proto ir visu pojuciu moteris / mergina galetu sau isivaizduoti tiek menesiu kankinimu ne ne pastebeti?
Aš pati galvjau kad gimdysu nu atrodo pilvas gret išspūtė ma n tik greit rankslosčių ir antcstalo kareusi an stalo viska niusimoviau ir kad tik stenu visur apkakojeu galvojau lys kazkas koks staugentis balvonėlis bet tik vien mno išmatros ir smirda. tėivųnebuvo namose gaila nesusilaukeu vako nu nenori joks viras su manim prasidėti visiem baisi nosis didelė pagede dantys man jau greit bus 37m. kiti galvoja kad esu neiigali bet nelaikau saves tokiai bet ir noru but mama
@Pivošių Anka Fu kokia čia slikstyne prirasei . Tipo galvojai kad gimdai o pasirodo apsisikai nu Fu b...
Jo, o dulkintis ji zinojo kaip reikia be pasekmiu?
@Kalyte Bent žino, kas vaiko tėvas?
nerealus anekdotas.Gaila,kad neapsireiškė angelas ir nepranešė,kad pagimdys nuo šventosios dvasios.21 amžius.
Į viršų