Atvira moters išpažintis: „Myliu savo vaikiną, bet bijau, kad vieno man nepakanka“

Visame pasaulyje daugėja žmonių, kurie yra priklausomi nuo sekso. Daugelis su tuo susiduriančių sako, kad tai yra rimta problema, kuri trukdo normaliai gyventi ir kurti santykius su kitais.

26-erių metų Emma iš Liverpulio sako, kad jau penkerius metus kovoja su itin dideliu lytiniu potraukiu. Lytinius santykius ji pradėjo būdama 21-nų metų ir nuo tada viskas pradėjo blogėti, rašoma slaauk.org.

„Turėjau vaikiną, su kuriuo kūrėme santykius, tačiau aš pajaučiau norą būti su kitais vyrais. Pirmiausia su jais susirašinėdavau erotinėmis žinutėmis, jaučiausi dieviškai, kai jie sakydavo, kad manęs nori. Vėliau užmezgiau beveik metus trukusį romaną su vedusiu vyru, turėjau begales vienos nakties nuotykių.

Nesijaučiau gerai apgaudinėdama savo vaikiną, tačiau negalėjau to sustabdyti, todėl nutraukiau mūsų santykius. Tada dar labiau nėriau į vienos nakties nuotykius, sekso partnerius keičiau vieną po kito“, – pasakoja Emma.

Tačiau po kurio laiko ji vėl sutiko vaikiną, kuriam įsižiebė stiprūs jausmai.

„Aš buvau labai laiminga ir kurį laiką susilaikiau nuo paslydimų. Bet laikui bėgant, vėl pradėjau susirašinėti intymiomis žinutėmis su kitais ir įsitraukiau į romaną su kitu vyru.

Aš tiesiog negaliu savęs sustabdyti ir negalvoti apie seksą su kitais vyrais, visą laiką noriu jų. Man tai neleidžia susikaupti, nes vos pamatau naują vaikiną, iš karto įsivaizduoju seksą su juo ir to noriu, galvoju, kaip būtų šaunu, kur nors pabėgti ir su juo pasimylėti.

Aš myliu savo vaikiną, nenoriu jo skaudinti, bet bijau, kad vieno vyro man nepakanka. Žinau, kad jei pasakyčiau jam apie savo priklausomybę, jis to nesuprastų ir su manimi nutrauktų santykius. Nenoriu visą gyvenimą būti viena, tačiau negaliu atsisakyti potraukio kitiems vyrams“, – atvirauja mergina.


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-01-03 22:31:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na yra velniškas potraukis ar liga rusėms vadinama biešienaja matka. Reiktų peržiūrėt rusiškus portalus.
Atsakyti
-4

L
Lordas
2021-01-11 15:47:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai neatkrusa,susiranda impotentus ir tiek
Atsakyti
0

P
Po
2021-01-04 06:42:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tik nebūsi ligų nešiotoja ar K.... iš didžiosios raidės
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų