Atsakymas nustebino ir tyrėjus: kiek orgazmų per naktį gali pajausti moteris?

Jau seniai buvo žinoma, kad nemaža dalis moterų gali pasiekti daugybinius orgazmus, bet pasak neseniai atlikto tyrimo, maždaug 7 moterys iš 10 sekso metu paeiliui gali mėgautis iki 20 orgazmų.

Pasak tyrėjų, 2% moterų teigia, kad per vieną kartą gali malonumą patirti net iki 20 kartų, o 8% jų patirti gali daugiau nei 10, praneša „The Mirror“.

Žymių lytinės sveikatos ekspertų pora dr. Davidas Delvinas ir dr. Christine Webber internetu apklausė 1 250 moteris nuo 20 iki 24 metų amžiaus, rašoma hidustantimes.com

„Žinojome, kad didelė dalis moterų su orgazmu turi problemų ir daug su tuo susijusio nerimo“, – sakė dr. Christine Webber. – „Deja, daugelis vyrų ir moterų, taip pat įskaitant ir kai kuriuos gydytojus, vis dar tiki mitu, kad visoms moterims pasiekti orgazmą turi pakakti varpos makštyje. Nors dauguma moterų reguliariai patiria nuo 1 iki 4 orgazmų, net 4 iš 5 malonumui pasiekti neužtenka sueities – joms taip pat reikia klitorio stimuliavimo.“

Nedidelė dalis moterų – 12% – sakė, kad orgazmo metu jaučia skausmą, vadinamą disorgazmija – daugeliui tai yra lyg spazmas pilve, tačiau kai kurioms skauda ir galvą arba sėdmenis. Ejakuliacija moterų tarpe taip pat pasitaiko dažnai – ją patyrusios kuriuo nors lytinio gyvenimo laikotarpiu yra kiek mažiau nei pusė moterų.

„Taip pat sužinojome, kad skysčio ejakuliacija orgazmo metu taip pat yra dažnas dalykas“, – sakė dr. D. Delvinas. Tyrimo rezultatai parodė, kad taip yra nutikę 40% moterų.

„Daugeliui moterų klitoris yra pagrindinė seksualinio malonumo vieta. Todėl jei turite lytinį partnerį, komunikuokite tai, kas jums patinka“, – pataria dr. Ch. Webber.

„Anksčiau medikai manė, kad daugybiniai orgazmai yra labai reti. Bet mūsų apklausa rodo, kad juos patiria bet 70% moterų“, – paaiškina dr. D. Delvinas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų