Vonios kambaryje paliekate šlapius rankšluosčius? Daugiau taip nedarykite

Nors šiais metais visi daug dažniau plaunamės rankas, kai kurie vis dar nesilaiko esminių higienos taisyklių namuose, o ypač – vonios kambaryje.

Rankšluostis  (nuotr. Shutterstock.com)

Intymios sveikatos ekspertė Stephanie Taylor, „StressNoMore“ vadybininkė ir direktorė, atskleidė, kokios dažnai pasitaikančios klaidos gali sukelti rimtas problemas, rašoma dailymail.co.uk.

Populiarūs blogi įpročiai – per ilgas sėdėjimas tualete, telefono nešimasis į tualetą bei po dušo vonioje paliekami šlapi rankšluosčiai. Stephanie taip pat patarė dantų šepetėlius laikyti spintelėje arba įsigyti specialius dangtelius, kad žalingos bakterijos iš tualeto nepatektų į burną.

Vonioje paliekate šlapius rankšluosčius

Jei vonios kambaryje paliekate šlapius rankšluosčius, sudarote idealias sąlygas daugintis bakterijoms. Bakterijoms geriausiai sekasi vėsioje ir drėgnoje aplinkoje, todėl pasinaudojus tualetu ir nusiplovus nešvarias rankas bakterijos kaipmat apspis panaudotus rankšluosčius.

Jei su namiškiais naudojatės tais pačiais rankšluosčiais, gali būti, kad skleidžiate galimai kenksmingas bakterijas. Kad to išvengtumėte, rankšluosčius tarp naudojimo laikykite už vonios kambario durų, stenkitės jais pasinaudoję iškart juos išdžiovinti, kartą per savaitę juos skalbkite 60 laipsnių temperatūroje ir nesidalinkite jais su kitais šeimos nariais.


Rašyti komentarą...
T
Tualete šikate?
2020-11-29 19:05:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau taip nedarykite.
Atsakyti
-1

D
Daiva
2020-11-29 17:33:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėjai
Atsakyti
-3

D
Doncė
2020-11-29 18:58:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tikrai neturit ka rašyt.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų