„Tėvų darželio“ vedėjai ir kitos COVID-19 persirgusios šeimos pasidalino asmenine patirtimi

Koronavirusas neaplenkė Dovilės ir Žygio Stakėnų namų - „Tėvų darželio“ laidos vedėjai ir vienas iš jų sūnų persirgo COVID-19. Dabar Stakėnai jaučiasi gerai ir drauge su kitomis sirgusiomis šeimomis pasidalino asmenine patirtimi. 

.

Naujausioje „Tėvų darželio“ laidoje apie susirgimą papasakojusi dviejų vaikų mama, aktorė Agnė Sabulytė, prisiminė, kad pirmasis pajaustas simptomas buvo uoslės netekimas, kurį lydėjo didžiulis silpnumas. 

Mamos Indrės Cibulskienės patirtis kitokia - po COVID-19 protrūkio darželyje susirgo jos dukrelė. Džiugu, kad kiti šeimos nariai neužsikrėtė, teigiamą tyrimo atsakymą gavusi mergaitė nejuto jokių simptomų, o kiti darželį lankantys vaikai taip pat persirgo besimptome arba labai lengva ligos forma. 

REKLAMA

Laidoje kalbėjusi vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Jurgita Biliuvienė pasakojo, kad vaikai labai dažnai serga besimptome arba labai lengva ligos forma, tačiau kartais pasireiškia vaikams būdingi ligos simptomai. Pavyzdžiui, COVID-19 susirgę vaikai, skirtingai nuo suaugusiųjų, gali viduriuoti, vemti. 

Būtent tokie simptomai pasireiškė savo patirtį laidoje papasakojusio tėčio Andriaus Petkaus dukrai - mergaitė naktį ėmė vemti, karščiuoti, tapo vangi. Tėveliai iš pradžių nemanė, kad tai galėtų būti COVID-19, tačiau infekciją įtarė šeimos gydytoja, o netrukus suaugusiems būdingus simptomus pajuto ir tėtis. 

Daugiau su COVID-19 susidūrusių šeimų patirčių, visiems tėveliams naudinga informacija apie vaikams būdingą COVID-19 eigą ir dabartinę pandemijos bangą „Tėvų darželio“ laidoje:


Rašyti komentarą...
L
Leo
2020-11-21 14:09:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek euriuku gavo kazin uz reklama
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų